Ігор Жданов: «Субвенція на підтримку ДЮСШ допоможе місцевим бюджетам пройти адаптаційний період»

Ігор Жданов: «Субвенція на підтримку ДЮСШ допоможе місцевим бюджетам пройти адаптаційний період»
В держбюджеті на 2015 рік за поданням Міністерства молоді та спорту, передбачено виділення 100 млн. грн. цільової субвенції на підтримку ДЮСШ.

“Це означає, що окрім фінансування з місцевих бюджетів відповідні ДЮСШ отримають додаткову підтримку із центрального бюджету. Таким чином, буде фактично збережено минулорічний обсяг фінансування цих дитячо-юнацьких спортивних шкіл – понад 180 мільйонів гривень”, – про це Міністр молоді та спорту ігор Жданов заявив 17 лютого під час брифінгу в прес-центрі Кабінету Міністрів.

“Головне: ця субвенція є гарантією збереження тренерсько-викладацького складу та учнів, як мінімум, це знімає соціальну напругу пов’язану із питаннями зарплат та ризиками виникнення їх заборгованості”, – підкреслив Ігор Жданов.

55

Він також наголосив, що виділення цих коштів – спільна перемога команди Міністерства, депутатів та керівництва профільного комітету ВР, зокрема Артура Палатного, фізкультурно-спортивних товариств, всієї спортивної громади: “Це практичний результат кропіткої та щоденної роботи над тим, щоб забезпечити максимально безболісний перехід 534 ДЮСШ із Фонду соціального страхування на фінансування місцевих бюджетів.

Міністр переконаний, що виділення цієї субвенції буде обов’язково підтримано у Верховній Раді: “Ми маємо підтримку та повне взаєморозуміння із прем’єр-міністром, Комітетом ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Сумніваюсь, що в когось із народних депутатів підніметься рука проголосувати проти, і за те, щоб вигнати дітей на вулиці та позбавити їх можливості займатися спортом, вести здоровий спосіб життя”.

Ігор Жданов зауважив, що субвенція буде виділена лише на цей рік – виключно на адаптаційний період: “В наступному році не варто сподіватися на таку допомогу. Субвенція не є панацеєю. Це не означає, що місцеві чиновники повинні розслабитися і відкласти в довгу скриню питання постановки всіх 534 на основне джерело фінансування із місцевих бюджетів. Тому вкотре звертаюся до керівників областей – зараз важливо зберегти ці ДЮСШ. Пріоритет на наступний рік – закласти точки їх розвитку, наприклад, через укрупнення”.

За інформацією Міністерства молоді та спорту України

Залишити відповідь