Ігор Жданов: При підготовці проекту змін до бюджету на 2015 рік Міністерство підніматиме питання про виділення цільової субвенції на підтримку ДЮСШ

Ігор Жданов: При підготовці проекту змін до бюджету на 2015 рік Міністерство підніматиме питання про виділення цільової субвенції на підтримку ДЮСШ

«На засіданнях Кабінету Міністрів ми неодноразово обговорювали питання щодо передбачення в проекті змін до бюджету України на 2015 рік виділення цільової субвенції місцевим бюджетам на підтримку ДЮСШ. Вважаю, що прийняття зазначених змін допоможе місцевим бюджетам адаптуватися до нововведень в перехідний період», – про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив під час онлайн-конференції на порталі Bigmir.net, відповідаючи на запитання читачів.

Як відомо, наразі триває процес переведення на місцеві бюджети тих ДЮСШ, які раніше фінансувалися із Фонду соціального страхування. Ігор Жданов наголосив, що Міністерство продовжує відслідковувати забезпечення фінансування 534 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансувалися з Фонду, у тому числі 250 спортивних шкіл, які фінансувалися тільки за рахунок коштів Фонду, і передані на місцеві бюджети.

Станом на 05 лютого 2015 року повністю вирішено питання фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл у Закарпатській, Івано-Франківській, Чернігівській та Тернопільській областях.

Питання забезпечення фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл через місцеві бюджети знаходиться на стадії позитивного вирішення в таких областях: Запорізька, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська. Відповідно до ухваленого бюджету області, школи продовжують функціонувати в звичному режимі.

За інформацією Мінмолодьспорту

Залишити відповідь