Ігор Райнін і Андрій Павелко провели нараду «Рік до фіналу Ліги Чемпіонів 2017/2018»

Ігор Райнін і Андрій Павелко провели нараду «Рік до фіналу Ліги Чемпіонів 2017/2018»

В Адміністрації Президента України відбулась нарада Оргкомітету з підготовки та проведення фінального поєдинку Ліги Чемпіонів УЄФА 2017/2018. У засіданні під головуванням керівника АП Ігора Райніна, який також є головою Оргкомітету матчу, та заступника голови Оргкомітету Андрія Павелка взяли участь очільники МВС, СБУ, Міністерства фінансів, Міністерства молоді та спорту, МЗС, КМДА, Державної прикордонної служби, Держкомтелерадіо, Міністерства культури, МОЗ та Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Під час наради учасники Оргкомітету проінформували колег про виконання робіт, повязаних з підготовкою до фіналу Ліги Чемпіонів, за які відповідають їх відомства. Особливу увагу на засіданні було приділено питанням безпеки проведення матчу, розміщенню вболівальників у готелях та транспорту.

Члени Оргкомітету підсумували вже виконані завдання та окреслили перелік заходів, які потрібно здійснити найближчим часом. Також учасники засідання узгодили графік наступних зустрічей та порядок взаємодії різних органів влади, залучених до підготовки фіналу Ліги Чемпіонів 2017/2018.

«Я особисто і команда ФФУ підтримуємо постійний звязок з усіма учасниками цього проекту – УЄФА, НСК «Олімпійський», представниками влади та керівництвом Києва. Ми взаємодіємо у питаннях інфраструктури, розміщення, транспорту та безпеки. Вдячний голові Адміністрації Президента, КМДА та іншим учасникам Оргкомітету за оперативну реакцію щодо всіх зауважень та пропозицій УЄФА», – зазначив після закінчення наради Андрій Павелко. 

ffu.ua

Залишити відповідь