ХОДЮФЛ. Перші підсумки чемпіонатів

ХОДЮФЛ. Перші підсумки чемпіонатів

Підходять до завершення змагання І кола чемпіонатів області з футболу сезону 2015/2016 спортивного року серед команд юнаків 2000/2001 (старша вікова категорія) та 2002/2003 рр.н. (молодша вікова категорія) класів А і Б ХОДЮФЛ.

На минулому тижні були зіграні матчі V туру в класі А і ІІІ туру в класі Б.

Неудачний кутовий

Загалом у цьому сезоні в чемпіонатах області з футболу серед команд юнаків ХОДЮФЛ бере участь 28 команд, що на 2 менше, ніж у минулому.

У класі А бере участь по 8 команд обох вікових категорій, а в класі Б по 6 команд також обох вікових категорій.

За Регламентом команди обох вікових категорій обох класів зіграють між собою за коловою системою у 2 кола по 14 матчів (7 вдома і 7 на виїзді) в класі А, по 10 матчів (5 вдома і 5 на виїзді) в класі Б і в кінці травня 2016 року виявлять переможців і призерів усіх чотирьох чемпіонатів.

Турнірні таблиці у класі А після V туру мають такий вигляд:

ХОДЮФЛ

Турнірні таблиці у класі Б після ІІІ туру мають такий вигляд:

ХОДЮФЛ_2

 

Змагання відбуваються за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова федерації В’ячеслав Богун), виконавчих органів з освіти, молоді та спорту міських рад обласного підпорядкування і райдержадміністрацій, дирекцій позашкільних навчальних закладів спортивного профілю та батьків учасників. Арбітраж забезпечує комітет арбітрів обласної федерації футболу (голова комітету Анатолій Жосан), проводять змагання обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України та обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

Боротьба за верховий мяч

В’ячеслав Роль, Голова обласної організації

ВФСТ «Колос» АПК України, Виконавчий директор ХОДЮФЛ

Залишити відповідь