ХОДЮФЛ. ІІІ тур чемпіонату області з футболу серед команд дівчат 2001/2004 рр.н.

ХОДЮФЛ. ІІІ тур чемпіонату області з футболу серед команд дівчат 2001/2004 рр.н.

29 – 30 квітня 2015 року на прекрасному сільському стадіоні «Колос» села Чорнянка Каховського району були зіграні матчі ІІІ туру чемпіонату області з футболу сезону 2014/2015 років серед команд дівчат 2001/2004 рр.н. ХОДЮФЛ (молодша вікова категорія).

І тур відбувся 12 – 13 вересня 2014 року в м. Скадовську, ІІ – 03 – 04 жовтня 2014 року в м. Бериславі.

У змаганні брало участь 7 команд: по 2 команди ДЮСШ «Золота нива» Цюрупинської районної ради, Каховської районної ДЮСШ «Колос» та Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва і 1 команда ДЮСШ Скадовського району Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак».

Відкриваємо ІІІ тур

До ІІІ туру були допущені лише 4 команди, так як інші 3, а це другі склади перших команд, не відповідали рівню перших чотирьох команд і тільки розхолоджували та заважали їм. Результати за участі відсторонених команд були анульовані.

За Регламентом змагання відбуваються за правилами клубу «Шкіряний м’яч» 9 х 9, по 30 хвилин матч, в кожному турі команди змагаються між собою за коловою системою у 1 коло і на початку червня 2015 року у ІV турі виявлять переможців і призерів змагання.

Вийшли

Результати матчів ІІІ туру:

  • «Спартак» Скадовський район – «Золота нива» Цюрупинський район – 0:4;
  • «Колос» Каховський район – «Освіта» Бериславський район – 1:0;
  • «Золота нива» Цюрупинський район – «Колос» Каховський район – 1:1;
  • «Освіта» Бериславський район – «Спартак» Скадовський район – 2:0;
  • «Золота нива» Цюрупинський район – «Освіта» Бериславський район – 2:0;
  • «Спартак» Скадовський район -«Колос» Каховський район – 2:1.

Турнірне становище команд після ІІІ туру таке:

6

Володарі золотих та срібних медалей практично визначені (тренерам і «Золотої ниви» і «Колоса» у останньому турі треба просто спрацювати на перспективу і награвати тих,  хто менше грав у попередніх турах), а от за бронзу повинна бути боротьба.

З турнірними таблицями можна ознайомитися у розділі «Турніри»

Небезпечний момент

Змагання відбулися завдяки фінансовій та організаційній підтримці управління молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун) та Бериславської, Каховської, Скадовської, Цюрупинської районних державних адміністрацій та районних рад.

Загальна панорама

Також у на місцевому стадіоні відбувся організаційний збір та двостороння гра збірної команди області дівчат 2000/2001 років народження, яка заявлена для участі у чемпіонаті України з футболу серед команд дівчат WU – 15, що відбудеться 17 – 22 травня у м. Калуші Івано-Франківської області.

 В.А.Роль, голова обласної організації

ВФСТ «Колос» АПК України,

Виконавчий директор ХОДЮФЛ

Залишити відповідь