Херсонці пройшли заняття ІІ етапу Національної школи футбольного арбітра

Херсонці пройшли заняття ІІ етапу Національної школи футбольного арбітра

Національна школа футбольного арбітра провела чергові заняття для молодих та перспективних хлопців, які мріють вести спортивні поєдинки за участю професійних команд. Серед 62 найкращих арбітрів, яких обрала ФФУ, і херсонці – Віталій Фірманчук та Влад Бакулін.

Нагадаємо, на І етапі усі бажаючі протягом трьох місяців слухали ознайомчі лекції. Після цього кількість потенційних суддів різко зменшилася.

– Сьогодні ми працюємо з хлопцями набору 2014 року. Спочатку було десь 540 осіб, потім з них ми відібрали 62 кращих, які й продовжили навчання на ІІ етапі, – сказав голова Комітету арбітрів ФФУ Василь Мельничук та відзначив про те, що вся надія Національної школи арбітрів на регіональні філії, – бо основна робота з пошуку талановитих арбітрів проводиться на місцях.

Останні новини регіональної школи футбольного арбітра

333

ІІ етап включає в себе вже комплексну програму. Насамперед, це фізична і теоретична підготовка. А далі на хлопців чекають тактичні роботи. Вже з наступного тижня розпочнуться матчі ДЮФЛ. Там за ними пильно спостерігатимуть інспектори. А на основі всіх цих факторів визначатимуться переможці ІІІ етапу.

Щасливчики отримають шанс спробувати свої сили на професійному рівні. Для початку їм довірять чемпіонат серед 19-річних юнаків.

3333

Нагадаємо, нещодавно наші арбітри, які проводять матчі змагань дитячо-юнацької футбольної ліги України, пройшли тестування з фізичної та теоретичної підготовки.

За інформацією каналу  «Футбол»

Залишити відповідь