Херсонці отримали призначення на матчі 28-го туру у Vbet Лізі-2023/2024.

Херсонці отримали призначення на матчі 28-го туру у Vbet Лізі-2023/2024.

Сьогодні відбудеться головний матч Української Прем’єр-ліги сезону 2023/24, захоплююче протистояння двох визначних команд – “Шахтар” та “Динамо”. Цей поєдинок, що відбудеться на “Арені Львів”, привертає увагу як центральна гра туру, так і потенційно вирішальна для визначення переможця сезону.

“Шахтар” виступає в ролі лідера, зберігаючи перше місце в турнірній таблиці, в той час як “Динамо” відстає лише на чотири очки.

Враховуючи домашній статус “гірників” і їхню успішну гру на “Арені Львів”, то шанувальники футболу очікують перевагу команді “Шахтар”. Проте, “Динамо” завжди може створити сюрприз, особливо за умови їхньої потужної атаки, що є однією з найкращих у чемпіонаті.

На цей матч призначено бригаду арбітрів у такому складі:

«Шахтар» — «Динамо». Львів. Стадіон «Арена Львів». 18:00. Арбітр — Деревінський О.О. (Хмельницький), асистенти арбітра — Шлончак С.М. (Черкаси), Миронов О.В. (Полтава), четвертий арбітр — Афанасьєв О.О. (Харків), спостерігач арбітражу — Шандор А.А. (Львів). Делегат УАФ — Прокопович Г.В. (Чернігів). Асистент делегата УАФ — Свистун А.В. (Чернігів).

На цьому матчі також буде працювати система VAR.

Арбітр VAR: Шурман Д.Л. (Київська обл.)
Асистент арбітра VAR: Володимир Володін (Херсон)
спостерігач ВАА — Задіран С.М. (Дніпро)

Також і між “Кривбасом” та “Поліссям” очікується цікаве протистояння, обидві команди ще не виконали свої завдання на цей сезон УПЛ. Підопічні Юрія Вернидуба, представники “Кривбасу”, ще не гарантували собі бронзові медалі, тоді як команда Сергія Шищенка, “Полісся”, продовжує мріяти про заскочити в топ-4.

Наразі “Кривбас” випереджає “Полісся” на 11 очок у турнірній таблиці. Обидві клуби ведуть боротьбу за свої цілі: криворіжці мають на меті бронзові медалі, тоді як житомиряни прагнуть до виходу в Єврокубки.

Цей матч відбудеться в неділю, 12-го травня, на стадіоні “Гірник” у Кривому Розі.

Арбітром призначений Максим Козиряцький, асистенти арбітра — Єрмоленко Р.М. (Чернігів), Петраков Є.О. (Черкаси), четвертий арбітр — Бондаренко Д.Є. (Одеса), спостерігач арбітражу — Зубарев О.Г. (Слов’янськ). Арбітр ВАА — Ігор Пасхал (Херсон), асистент ВАА — Куцев В.А. (Київська обл.), спостерігач ВАА — Арановський Є.А. (Хмельницький). Делегат УАФ — Лютий В.А. (Запоріжжя)). Асистент делегата УАФ — Базай О.В. (Запоріжжя).

Цікавим оюіцяє бути матч між “Зорею” та “Вересом”. Наразі “Зоря” займає 8-е місце в Прем’єр-лізі, в той час як “Верес” розташовується на 14-й позиції.

В останній своїй зустрічі “Зоря” здобула перемогу над “Колосом Ковалівка” з рахунком 0-1. “Верес” також вразив своїх уболівальників перемогою у минулому матчі над “Мінаєм” з рахунком 3-1, піднявши свої надії на покращення результатів.
У попередньому прямому протистоянні 11/05/2023 “Зоря” і “Верес” зіграли внічию з рахунком 2-2, що свідчить про рівність між цими командами.

Матч відбудеться на стадіоні “Лівий берег” у Києві о 18:00 13.05.2024 року.

Бригада арбітрів, яка працюватиме на матчі:
Арбітр — Кубряк Д.В. (Одеса), асистенти арбітра — Максим Чертоляс (Херсон), Сердюк Д.О. (Полтава), четвертий арбітр — Козорог К.В. (Київська обл.), спостерігач арбітражу — Геренда Є.Б. (Калуш). Арбітр ВАА — Блавацький Р.А. (Львів), асистент ВАА — Матяш В.В. (Донецьк), спостерігач ВАА — Овчар М.М. (Калуш). Делегат УАФ — Каденко О.В. (Київська обл.).

Залишити відповідь