Херсонська обласна федерація футболу відзвітувала про свою роботу у 2019 році та змінили назву на ГС “Херсонська обласна асоціація футболу”

Херсонська обласна федерація футболу відзвітувала про свою роботу у 2019 році та змінили назву на ГС “Херсонська обласна асоціація футболу”

16 жовтня 2019 року, у стінах ХДУ, відбулась чергова звітна Конференція Херсонської обласної федерації футболу за 2019 рік. 

До складу президії звітної Конференції ХОФФ увійшли голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, його заступник Володимир Володін, перший заступник голови Олександр Співаковський, виконавчий директор ХОФФ Олексій Кручер. За дотриманням усіх юридичних норм Конференції слідкував начальник відділу спортивно-правової роботи юридичного департаменту Української Асоціації Футболу Віталій Данильченко.

Розпочалась Конференція з хвилини мовчання на честь відомого спортивного журналіста Херсонщини Олександра Крупіци.

По першому питання порядку денного виступив голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв, який відзвітували про виконану роботу ХОФФ за 2019 рік»

Другим і основним питанням Конференції, згідно з рекомендацією Виконавчого комітету Української асоціації футболу, була зміна найменування ГС “Херсонська обласна федерація футболу” на ГС ” Херсонська обласна асоціація футболу”, або скорочено ГС “ХОАФ”. За зміну назви усі делегати Конференції проголосували одноголосно.

Після звіту Комітету арбітрів та Комітету з проведення змагань, відтепер Херсонська обласна асоціація футболу перейшла до приємної місії – це нагородження переможців та призерів за підсумками змагань.

Почесним Кубком та медалями від Української асоціації футболу була нагороджена жіноча футбольна команда «Восход» Стара Маячка – Бронзовий призер Чемпіонату України з футболу у Вищій лізі сезону 2018/2019.

Кубками і медалями відповідних ступенів були відзначені команди – переможці та призери чемпіонату Херсонської області з футболу серед аматорських команд 2019 року, а саме

Бронзовий призер Чемпіонату Херсонської області – СК «Каховка»

Срібний призер Чемпіонату Херсонської області – ФК «Хлібороб» Нижні Торгаї

Чемпіона Херсонської області – ФК «Таврія» Новотроїцьке!

Херсонська обласна федерація футболу неодноразово розігрувала серед своїх читачів на сторінці фейсбук різноманітні подарунки. Під час конференції голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв та виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер вручили приз переможцю конкурсу “Вигравай футболку національної збірної України з особистим підписом головного тренера Андрія Шевченка! – Ользі Мосіній.

Крім того нові м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу отримали Каховська міська федерація футболу – голова Кашулін Сергій Геннадійович, Високопільська районна федерація футболу – голова Старух Сергій Володимирович, та Федерація футболу Олешківського району – голова Майков Валерій Миколайович.

Футболізація Херсонщини триває!!!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь