Херсонська обласна асоціація футболу продовжує щоденне перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні

Херсонська обласна асоціація футболу продовжує щоденне перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні

У період карантину Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу, створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19, продовжує свою роботу.

Задля забезпечення високої ефективності по подоланню поширення захворювання на COVID-19, автомобілем ХОАФ здійснюється щоденне перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні. Це основний в області заклад для надання високоспеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим у важких та невідкладних станах у разі виявлення в них коронавірусної інфекції. Лікарня забезпечена необхідними медикаментами та обладнанням, в тому числі й апаратами штучної вентиляції легень. У цей час дуже важливо, щоб у медичних працівників не виникало складнощів дістатися до місця роботи та їх допомога була вчасною.

Нагадаємо, що крім перевезення медичних працівників Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу здійснює допомогу ветеранам футболу Херсонщини в доставці продуктів харчування чи ліків, та співпрацює з Єдиним антикризовим штабом Херсонської області.

Залишити відповідь