Херсонська обласна асоціація футболу продовжує щоденне перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні

Херсонська обласна асоціація футболу продовжує щоденне перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні

Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу, створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19, продовжує щоденне перевезення автомобілем ХОАФ медичних працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні у період карантину.

Більшість хворих з міста та області потрапляють саме до Херсонської обласної інфекційної лікарні. Саме тут робиться тестування та перевіряється  більшість тестів з Херсонської області для діагностики Covid-19. Саме в цій лікарні проводиться лікування пацієнтів у разі виявлення в них коронавірусної інфекції. Лікарня має для цього необхідні медикаменти та необхідне обладнання, в тому числі і апарати штучної вентиляції легень. Аби подолати пандемію медики працюють у посиленому режимі. І дуже важливо, щоб їх допомога була вчасною.

Нагадаємо, що крім перевезення медичних працівників Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу здійснює допомогу ветеранам футболу Херсонщини в доставці продуктів харчування чи ліків, та співпрацює з Єдиним антикризовим штабом Херсонської області.

Залишити відповідь