Херсонська обласна асоціація футболу продовжує перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні

Херсонська обласна асоціація футболу продовжує перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні

Продовжує свою роботу Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу (голова ХОАФ Гордєєв Андрій Анатолійович, заступник голови ХОАФ Володін Володимир Миколайович, виконавчий директор ХОАФ Кручер Олексій Станіславович) створений на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19.

Після узгодження плану дій з координатором Єдиного антикризового штабу боротьби із коронавірусом відбулася зустріч між членами Координаційного штабу Херсонської обласної асоціації футболу з головним лікарем Херсонської обласної інфекційної лікарні Мітковським Володимиром Григоровичем, на якій була досягнута домовленість щодо перевезення медичних працівників.

КЗ «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського» ХОР – єдиний в області заклад для надання високоспеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим та готова надавати допомогу пацієнтам у важких та невідкладних станах у разі виявлення в них короновірусної інфекції, та має для цього необхідні медикаменти та необхідне обладнання, в тому числі і апарати штучної вентиляції легень.

Автомобілем ХОАФ щодня виконується перевезення працівників цієї лікарні, бо дуже важливо, щоб у них не виникало складнощів дістатися до місця роботи та була можливість своєчасного надання кваліфікованої допомоги хворим які в цей час цього дуже потребують.

Нагадаємо, що також Координаційний штаб Херсонської обласної асоціації футболу здійснює дієву допомогу ветеранам футболу Херсонщини, які потребують невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування чи ліків.

Залишити відповідь