Херсонська обласна асоціація футболу оголошує футбольний тиждень!

Херсонська обласна асоціація футболу оголошує футбольний тиждень!

Протягом одного тижня будуть відбуватися футбольні свята та турніри, різноманітні конкурси та інші заходи, спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвитку футболу в Херсонській області.

Першими підхоплять цей захід у с. Горностаївка та смт. Велика Лепетиха Херсонської області. Саме тут пройдуть чудові свята –  «Фестиваль чемпіонів» за проєктом Української асоціації футболу «Відкриті уроки футболу».

На футбольному полі, що буде розподілене на шість секторів, тренери будуть демонструвати дітям різноманітні вправи з м’ячем, естафети та веселі ігри.  Участь у кожному заході візьмуть близько 100 дітей, хлопчики та дівчатка віком від 6 до 13 років, незалежно від своїх здібностей чи футбольних навичок.

 Головною метою проєкту є прищеплення любові до гри у футбол та популяризація здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, футболом зокрема.

У с. Горностаївка «Фестиваль чемпіонів» розпочнеться 1 жовтня о 9:00

У смт. Велика Лепетиха – початок 1 жовтня о 11:00

Але це ще не все, на всіх учасників чекає ще одна приємна подія – на це футбольне  свято завітає відомий український футболіст та тренер, перший віце-президент Української асоціації футболу Анатолій Дем‘яненко! Тож безліч вражень та позитивних емоцій гарантовано!

«Фестиваль Чемпіонів» проходить в рамках проєкту «Відкриті уроки футболу», що фінансується Європейським Союзом і який спрямований на інтеграцію дітей в суспільство. Проект проходить за підтримки Української асоціації футболу та благодійного фонду «Розвиток футболу України».

Весь спортивний інвентар для заняття спортом,  це і футбольні м’ячі, маніжки, скакалки, фішки, конуси, тренерам  – спортивні костюми, кожній дитині  – фірмові футболки з лого та ін., все це залишиться місцевим школам

Залишити відповідь