«Херсон-47-А» виборов Кубок області з футзалу серед команд юнаків

«Херсон-47-А» виборов Кубок області з футзалу серед команд юнаків

З 6 по 7 лютого 2015 року у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (м.Берислав) відбулися фінальні змагання ІІ етапу Кубка області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 1997/1998 років народження.

У І етапі – відбіркових групових змаганнях – взяло участь рекордне число команд цієї вікової категорії: 17 з 15 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю.

Нагадаємо, що на минулому тижні вони змагалися у чотирьох відбіркових групах: у 3 групах по 4 команди, а в одній – 5, за коловою системою у одне коло. По дві кращі команди з кожної групи склали фінальну вісімку команд, а саме:

  • «Високе поле» Високопільський район (Високопільська районна ДЮСШ);
  • «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);
  • «Вікторія» Генічеський район (Генічеська районна КДЮСШ);
  • «Торпеда» Іванівський район (Іванівська районна КДЮСШ);
  • «Авангард» м. Каховка (ДЮСШ Каховської міської ради);
  • «Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради);
  • «Херсон – 47 – А» м. Херсон (Херсонська міська ДЮСШ №3);
  • «Освіта» м. Херсон (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації).

Нагадаємо, за регламентом фінальних змагань ІІ етапу Кубка області з футзалу у І груповому раунді команди були розділені на у 2 підгрупи по 4 команди, у яких вони змагалися за коловою системою у одне коло. При цьому, команди з однієї відбіркової групи І етапу змагалися у одній підгрупі і між собою не грали – їм зараховувалися результати матчів між собою  у І етапі.

У ІІ раунді по 2 кращі команди з кожної підгрупи розіграли між собою за системою «плей-офф» призові місця, а команди, що посіли у підгрупах треті і четверті місця аналогічно мали розіграти між собою V – VІІІ місця.

І так, володарем Кубка області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 1997/1998 років народження та золотих медалей стала команда «Херсон – 47 – А» м. Херсон (Херсонська міська ДЮСШ №3, директор Микола Сакович).

Кубок області вибороли вихованці тренера Сергія Каштальяна – футзалісти Владислав Жавко (капітан команди), Артем Куров, Владислав Кушнір, Павло Волков, Олександр Попов, Данило Опарин, Дмитро Грачов, Андрій Скринь, Валерій Аждер, Олексій Децик.

На ІІ місці – команда тренера Сергія Корольського «Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради, директор Петро Бойко), на ІІІ – підопічні Віктора Бондаренка – команда «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, директор Юрій Сорочинський).

Команда-переможниця та команди-призерки були нагороджені пам’ятними призами (кубками) та дипломами, а гравці цих команд – медалями та дипломами управління молоді та спорту облдержадміністрації.

На цих змаганнях було практично все, як у дорослому футболі: і шалені швидкості, і чоловіча боротьба без прибирання ніг в стиках, і травми, на щастя незначні, і намагання деяких тренерів перемогти будь-якою ціною, і протести, і дискваліфікації. Як наслідок – не розіграні VІІ – VІІІ місця і відсторонення арбітра від арбітражу. Тепер Бюро Ліги працюватиме над тим, аби до кінця розібратися у всіх інцидентах, що виникли під час проведення змагання, та  винести відповідні дисциплінарні санкції і покарання.

Але головне, практично усі команди порадували якісним, вже не юнацьким футзалом. Тому і керівництво ДЮСШ, які делегували команди у фінал, і Ліги можуть пишатися своєю багаторічною працею і своїми вихованцями, які через декілька років при належній підтримці стануть провідними гравцями команд як обласного рівня, так і, можливо, рівня більш високого.

До речі, зазначені змагання були своєрідною підготовкою до головних обласних змагань – юнацьких ігор Херсонщини 2015 року. У кінці місяця хлопці знову зійдуться у безкомпромісній боротьбі на футзальних майданчиках: 26 лютого відбудуться зональні змагання І етапу Ігор з футзалу серед збірних команд міст (обласного значення) і районів області.

Залишити відповідь