Горностаївський голепад

Справжній голепад влаштували на стадіоні «Затис» в матчі 16-го туру чемпіонату України серед команд Другої ліги горностаївський «Мир» та кременчуцький «Кремінь». На жаль, миряни, двічі ведучи в рахунку, не тільки втратили перемогу, але й взагалі поступилися – 3:4.мир горност 4.Команди безкомпромісно розпочали зустріч. Вже на п’ятій хвилині після непорозуміння з боку Руслана Соляника та Павла Чмеленка, Сергій Степанчук вийшов на ударну позицію, але влучив у стійку воріт господарів. А на 17-й хвилині гості таки свого домоглися .Був призначений стандарт поблизу штрафного майданчика мирян. І після напівудару – напівнівісу Дмитра Волошина м’яч вдало під корегував Дмитро Ховбоша, тим самим дезорієнтувавши воротаря господарів Ярослава Швеця – 0:1.

мир горност 3.Горностаївці відповіли шквалом атак і «дуплетом» від Віталія Петриченка. Спочатку на 21-й хвилині після пасу Олександра Бринька з лівого флангу, він замкнув на дальній стійці передачу партнера, а згодом, на 37-й хвилині, вдало зіграв на добиванні, коли Андрій Олійник не втримав м’яча, відбиваючи удар головою Чмеленка – 2:1!

Проте, піти на перерву, ведучи в рахунку, мирянам не судилося. На 43-й хвилині Костянтин Черній чудовим ударом здалеку на виконання змусив капітулювати Швеця – 2:2.

Щойно розпочався другий тайм, як Іван Романчук знову виводить «Мир» уперед – 3:2. В цей проміжок матчу, горностаївці, діючи натхненно і агресивно, мали всі можливості закінчити гру на свою користь. Особливо слушні нагоди для цього не використали Романчук, Андрій Головко та  Владислав Савченко. Як наслідок, дві грубі помилки в захисті наприкінці поєдинку. І спочатку Черній (78 хв.), а потім Сергій Ченбай (81 хв) шокували глядачів на стадіоні двома голами в наші ворота – 3:4. Відігратись сил уже не вистачило.мир горност 2.Мир» (Горностаївка) – «Кремінь» (Кременчук) – 3:4 (2:2). 26 березня. Горностаївка. Стадіон «Затис»  + 5 градусів. 550 глядачів.

Судді: Є.Петренко(Одеса), М.Близнюк(Харків), Ю.Вашкевич(Чернігів).

«Мир»: Швець, Соляник, Чмеленко (Бриж,67), Головко-К (Мар’євич,77), Горобець, Бринько, Петриченко, Савченко, Ком’ягін (Фальковський, 86), Зайцев,Романчук. Гол.тр. Олександр Сапельняк.

«Кремінь»: Олійник, Ховбоша, Шершень, Сидоренко, Ченбай, Піскун (Сторчоус,67), Стрельцов, Степанюк (Тертишний,76 ), Волошин (Курелех, 59), Черній, Тимченко- К. Гол.тр. Сергій Ященко.

Голи: Ховбоша(17), Петриченко(21,37), Черній (43,78), Романчук (47), Ченбай (81)

Попередження: Ховбоша  (76)