Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв розповів, на що витратять 1 млн. євро, виділених УЄФА для Херсонської і Кримської федерацій футболу.

Голова  Херсонської ОДА Андрій Гордєєв розповів, на що витратять 1 млн. євро, виділених УЄФА для Херсонської і Кримської федерацій футболу.

Про це Андрій Гордєєв повідомив на своїй сторінці в Facebook:

Про футбол...
УЄФА заслухала вчора звіт Херсонської та Кримської федерації футболу та презентацію планів роботи з відновлення спортивної інфраструктури на 2017 рік.
 В ході діалогу ми представили наміри збільшити на два відсотки охоплення дітей футболом на Херсонщині та збудувати два нових футбольних центри – в Таврійському мікрорайоні Херсона та в Олешках. Також обговорили плани розвитку спортивної інфраструктури та реалізації програм підтримки футбольної активності серед дітей-переселенців.
 Підсумок: керівництво УЄФА прийняло рішення виділити Херсонській та Кримській організаціям 1 млн євро на будівництво нових футбольних майданчиків, придбання необхідного інвентарю та проведення дитячих футбольних турнірів!
 Це вагомий вклад в розвиток спорту, який став можливий завдяки роботі Федерації футболу України, і, особливо, президента ФФУ Андрій Павелко народного депутата Миколи Паламарчука, голови Кримської організації ФФУ Сергій Куніцин
 Вітаю усіх херсонських вболівальників! З 1 березня починаємо у Херсоні новий турнір «Крим – це Україна», який пройде на новому футбольному полі ДЮСШ «Освіта».

Залишити відповідь