Голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв став об’єктом інформаційних провокацій

Голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв став об’єктом інформаційних провокацій

Мова йдеться про те, що деякі інтернет-видання розповсюджують фейкову інформацію, начебто екс-губернатор та голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв отримав вирок суду за керування автомобілем у стані наркотичного сп’яніння на Дніпропетровщині. А найближчим часом в асоціації буде розглядатися питання про його відсторонення від посади.

Сам же автор анонімного повідомлення назвався членом футбольної спілки та побажав лишитися невідомим.

Але як виявляється – винним у порушеннях правил дорожнього руху та інших гріхах є його однофамілець – житель Дніпропетровщини Гордєєв Андрій Анатолійович (1986 р.н)., а голова ХОАФ – 1983 року народження!

Наразі Гордєєв Андрій Анатолійович обраний головою Координаційного штабу Херсонської обласної асоціації футболу, який було створено на підтримку ініціативи УАФ щодо боротьби з поширенням вірусу COVID-19. Координаційний штаб ХОАФ здійснює допомогу ветеранам футболу Херсонщини в доставці продуктів харчування чи ліків, щодня здійснює перевезення працівників Херсонської обласної інфекційної лікарні, спільно з Єдиним антикризовим штабом забезпечує доставку продуктів харчування малозабезпеченим мешканцям міста.

«Завжди не вважав за потрібне реагувати на кожну брехню, бо як кажуть «на кожен роток не накинеш платок», а «все що не некролог, то піар», але мене дивує системність, з якою ці журнашлюшки за коврижки намагаються очорнити моє ім’я: я вже рік не голова ОДА, ніби ж не вибори, ніхто нікуди не висувається і не призначається)))

Єдине, хочу запропонувати цим клавішникам з кожної брехні про мене допомагати нужденним людям, яким сьогодні, як ніколи, потрібна наша елементарна допомага хоча б харчами!

Водійське посвідчення, здоровий глузд та гарний настрій завжди в порядку!» – написав відповідь на своїй сторінці у фейсбук Андрій Гордєєв.

Залишити відповідь