Футзальні кубки стартують в Каховці

Футзальні кубки стартують в Каховці

Після тривалої перерви, викликаної локдауном, в Каховці нарешті відновляться футзальні змагання.

31 січня в приміщенні ДЮСШ відбулось організаційне засідання представників команд-учасниць, на якому розглядались питання проведення Суперкубку каховської МТГ з футзалу ім. О.Гатила 2021 року та Кубку ліги з футзалу 2021 року.

Враховуючи, що в зв’язку з карантинними обмеженнями не відбувся чемпіонат Каховки з футзалу сезону 2020/2021, на оргкомітеті було вирішено дещо змінити формулу проведення кубків.

            Отже, в розіграші Суперкубку з футзалу ім. О.Гатила цього року візьмуть 6 найкращих за рейтингом футзальних команд Каховщини:

1. ЕККО

2. Вінстайл

3. Старт

4. Спартак

5. Екліпс

6. Малокаховка

            Команди розіграють Суперкубок за коловою системою (в одне коло). Стартує розіграш Суперкубку у неділю 14 лютого о 10.40 в спортивній залі ДЮСШ.

            У розіграші Кубку ліги цього року візьмуть участь 9  команд:

1. Олімпієць

2. Фаворит (Роздольне)

3. Сіріус

4. Скіф

5. Опентек

6. Інтер

7. Дніпро

8. Де-команда

9. Коробки

            Тут команди будуть змагатися за кубковою системою (з вибуванням після поразки). Попередній етап та  ¼ фіналу буде проводитись з двох матчів. Розіграш Кубку ліги стартує 06 лютого о 18.00 в спортивній залі ДЮСШ першим матчем попереднього етапу.

            Кубкові змагання триватимуть по неділях до 14 березня. Усі матчі будуть проходити з додержанням діючих карантинних вимог та без глядачів.

Залишити відповідь