ФК “Восход” поступається в фіналі Кубка України 2019

У фіналі Кубку України серед жіночих команд сезону 2018/2019 футболістки харківського «Житлобуду-1» здолали на львівському стадіоні «СКІФ» «Восход» зі Старої Маячки Херсонської області і водинадцяте у своїй історії здобули кубковий трофей.
Місто Лева вперше приймало фінал Кубку України серед жіночих команд. Попри те, що «Житлобуд-1» вийшов на вирішальний кубковий матч у рамках відзначення 125-річчя українського і львівського футболу у статусі беззаперечного фаворита, футболістки зі Старої Маячки активно розпочали звітну зустріч, створивши декілька хороших моментів на чужій половині поля.

Однак уже на 13-ій хвилині гості з сонячної Херсонщини у власній штрафній площі не встежили за найкращою футболісткою України за підсумками минулого року Дарією Апанащенко, котра ефектним ударом п’яткою замкнула передачу Юлії Шевчук – 1:0.

Пропустивши, «восходівки», яких на трибунах гучно підтримувала торсида з Херсонщини, не засмутилися і час від час пробували загострювати попереду. Щоправда, більш досвідчені харків’янки нівелювали їхні випади. А незадовго до свистка на перерву нестримна Шевчук добряче приклалася до м’яча і поцілила у верхній кут воріт – 2:0.
Друга 45-хвилинка загалом вийшла спокійнішою, ніж перша. Періодично команди обмінювалися гострими моментами, але більше голів глядачі на трибунах не побачили.

Отож, харківський «Житлобуд-1» після оформлення 9-го у своїй історії чемпіонства 11-ий раз став володарем Кубка України серед жіночих команд. А «Восход» у першому для себе сезоні Вищої української ліги виборов бронзові медалі чемпіонату і продемонстрував гідну гру в кубковому фіналі, нав’язавши боротьбу маститому супернику.

Після завершення поєдинку на стадіоні «Скіф» за участю першого віце-президента Української асоціації футболу Назара Холодницького, Голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка, першого віце-президента Всеукраїнської асоціації жіночого футболу Юрія Титаренка та начальника відділу жіночого футболу УАФ Івана Шепеленка відбулося урочисте нагородження фіналіста і тріумфатора.

Кубок України. Жінки – Фінал
08 червня. Львів – стадіон “Скіф” – 600 глядачів«ЖИТЛОБУД-1» Харків — «ВОСХОД» (Херсонська обл.) – 2:0 (2:0)
Голи: Апанащенко 13, Шевчук 41

«Житлобуд-1»: Саніна Ірина, Костюченко Єлизавета, Утицьких Алевтина, Алексанян Крістіне (Саніна Жанна, 84), Басанська Ольга, Хаванська Надія (Нестеренко Таїсія, 57), Кочнєва Ірина, Вороніна Ганна (Мозольська Ганна, 72), Шевчук Юлія, Апанащенко Дарія, Куніна Надія
В.о. головного тренера: Максим Рахаєв.
«Восход»: Сандалова Ірина, Чистякова Інна, Несіна Марія, Левицька Тетяна, Осипян Ольга (Сєнічева Валерія, 86), Лимар Олена, Деркач Яна, Кряж Марія (Марченко Вікторія, 46), Свергун Аліна (Салай Євгенія, 81), Ємельянова Юлія, Стець Юлія
Головний тренер: Роман Заєв.