ФК «Продексім» за високі спортивні досягнення був відзначений Почесною Грамотою Херсонської обласної державної адміністрації.

ФК «Продексім» за високі спортивні досягнення був відзначений Почесною Грамотою Херсонської обласної державної адміністрації.

ФК «Продексім» вперше в історії став чемпіоном України з футзалу серед команд вищої ліги «Екстра-ліга», та отримав право представляти Україну у Кубку УЄФА з футзалу.
9 червня, у приміщенні Херсонської облдержадміністрації відбулась зустріч президента ФК «Продексім» Ігоря Колихаєва з головою ОДА Андрієм Гордєєвим.
На цій зустрічі також були присутні: перший заступник голови ОДА Дмитро Бутрій, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, тренер вищої категорії по футболу Віктор Бербенцев, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Семченко та інші.IMG_8721

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку міні-футболу в Херсоні. Керівник футбольної команди поділився, що у майбутньому планується відкриття кафедри міні-футболу та удосконалення спортивного залу для спортсменів у Херсонському вищому училищі фізичної культури.
У ході обговорення було вирішено побудувати арену для легкоатлетичного комплексу, так як є моменти розбіжностей футзального, гандбольного та легкоатлетичного покриття.
Наостанок було прийнято рішення зібрати депутатську групу, яка посприяє розвитку спорту на Херсонщині та в Україні.
Зараз футбольна команда «Продексім» готується до Кубку Європи.
Також на початку засідання сесії обласної ради президент ФК «Продексім» Ігор Колихаєв отримав  почесну відзнаку від Федерації футболу України – медаль «За заслуги», а професійний футзальний клуб «Продексім» за високі спортивні досягнення був відзначений Почесною Грамотою Херсонської обласної державної адміністрації.IMG_8746 IMG_8771

khoda.gov.ua

Залишити відповідь