ФК “Колос-Отг” Асканія-Нова Володар Кубка Херсонської області 2019 року!

ФК “Колос-Отг” Асканія-Нова Володар Кубка Херсонської області 2019 року!

24 квітня 2019 року відбувся фінальний матч Кубка Херсонської області з футболу серед аматорських команд 2019 року, СК “Каховка” приймав “Колос-Отг” Асканія-Нова.

Фаворитом зустрічі вважався саме СК “Каховка”, тим паче за згодою команд матч відбувся на стадіоні Каховського клубу. Проте асканійці знали на що йшли і добре підготувалися до цього матчу.

Гра видалася доволі цікавою і багатою на голи. Вже на 10 хвилині Володимир Чельцов виводить команду гостей уперед. Спроби зрівняти рахунок результату не принесли , натомість на 37 хвилині Олександр Якименко рахунок подвоює. Та каховчанам все ж вдалося зберегти інтригу матчу, ще до перерви відігравши один м’яч.

Другий тайм теж проходив у боротьбі, але розв’язка настала наприкінці зустрічі. З інтервалом в 6 хвилин Леонід Щербина отримує два попередження, і починаючи з 78 СК “Каховка” догравав у меншості. Колос одразу скористався чисельною перевагою, вже через хвилину після вилучення Олег Єрмак забиває третій гол у ворота господарів. Маючи перевагу в забитих голах і перевагу у кількості гравців на полі, асканійці спокійно доводять цей матч до завершення.

24.04.2019 Кубок Херсонської області

ФІНАЛ

СК “Каховка” – “Колос-Отг” Асканія-Нова 1:3 (1:2)

Голи: Жиганов (42) – Чельцов (10), Якименко (37), Єрмак (79)

Вилучення: Щербина (78) СК Каховка

Фото матчу тут

Залишити відповідь