ФК «Колос» (Нововоскресенське) U-14 – бронзовий призер «Кубка Героїв Української Nації»

ФК «Колос» (Нововоскресенське) U-14 – бронзовий призер «Кубка Героїв Української Nації»

У травні цього року губернатором Херсонської області Андрієм Путіловим було започатковано турнір «Кубок Героїв Української Nації» (серед юнацьких команд області).

Фінальний етап відбувся 28 липня в смт Білозерка.

Честь Нововоронцовського району на авторитетному турнірі захищали переможці районного етапу, а саме наш – Нововоскресенський «Колос» (U-14).

Змагання проходили за груповою системою: дві групи по чотири команди. У першому матчі нововоскресенці впевнено, з рахунком 2:0, здолали збірну юнаків Бериславського району.

PwVFap-jUIM

У другому груповому матчі «Колос» зіграв проти збірної Цюрупинського району. Хоч суперник у другому матчі виглядав інколи краще, але заслужену перемогу святкували знову наші нововоскресенські футболісти з рахунком 1:0.

У третьому матчі вирішувалась доля першого місця в групі. І, хоч у цьому матчі грали всі заявлені гравці, перемогу з рахунком 1:0 над збірною Каховського району (ФК «Тавричанка») святкували знову наші хлопці.

Впевнено зайнявши перше місце в групі, «Колос» вийшов у півфінал турніру, де зустрівся з суперником – ФК «Білозерка». Матч не виявив переможця. В серії післяматчевих пенальті перемогли футболісти-господарі турніру – ФК «Білозерка» (2:0). Розпачу не було меж, але тренер команди, на щастя, знайшов потрібні слова і в матчі за третє місце проти “старих знайомих” (збірна Цюрупинського району), які програли в півфіналі херсонській команді, наші гравці вийшли гарно мотивованими і готовими завоювати. Саме тому матч став окрасою турніру по атмосфері та кульмінації.

A_TEC4s5fD8

У першому таймі суперники не реалізували пенальті (наш воротар майстерно завадив відкрити рахунок), а в другому – вже нововоскресенці дозволили собі промахнутися з тієї ж одинадцятиметрової позначки. Змарнувавши купу моментів, нововоскресенці так і не забили супернику в основний час матчу. Таким чином, “дотягнувши” матч до післяматчевих пенальті. В післяматчевих пенальті, не реалізувавши перший удар з позначки, все таки знайшовши сили, «Колос» схилив чашу терезів на свою користь – 2:1 та здобув бронзові нагороди турніру (медалі, Кубок та персональні дипломи).

Також команда отримала і дуже важливі для клубу додаткові призи – сітку з п’ятьма м’ячами та маніжки для тренувальних занять на рідній нововоскресенській землі.

Q-vIp1L-jG8

Список гравці футбольного клубу «Колос» (Нововоскресенське), які гідно представили Нововоронцовський район на обласному турнірі: 

1. Пітухов Павло;
2. Брюхань Володимир;
3. Пазяк Сергій (ВР);
4. Лазарєв Іван;
5. Лазарєв Гарій;
6. Пархоменко Дмитро;
7. Крисенко Віталій;
8. Лупов Ігор;
9. Шараєвич Микола;
10. Яким Андрій.

Тренер команди на турнірі: Соколенко Павло Васильович.

Варто відмітити те, що ФК «Колос» був єдиною командою, яка була представлена не збірною району, а лише місцевими гравцями власної команди з Нововоскресенського. Тому приємно, подолавши найбільшу за всіх відстань, стати одною з найсильніших команд в області.

Мінусами турніру стала організація. Команди не були забезпечені достатньою кількістю м’ячів та питною водою. Сподіваємося, що наступного разу це також буде враховано.

Команда дякує завідуючому сектору сім’ї, молоді та спорту – Крепчуку О.В. та приватному підприємцю з Новомиколаївки Високопільського району – Моргуну М.М., а також водіям, які займалися доставкою молоді клубу на далекий турнір (250 км).

Також вдячні медичному працівнику Мунтяновій С.А. за належне виконання своїх професійних обов’язків та підтримку команди.

Дякуємо всім представникам району, які привітали земляків з призовим місцем. До речі, першими привітали клуб представники з Дудчан – за що їм і дяка!

IMG_8001

Всі результати ігор ФК «Колос» на турнірі:

Груповий етап:

ФК «Колос» (Нововоскресенське) (U-14) – збірна Бериславського району – 2:0
Голи: Брюхань Володимир, Крисенко Віталій.

2. Збірна Цюрупинського району – ФК «Колос» (Нововоскресенське) (U-14) – 0:1
Гол на рахунку Пітухова Павла.

3. ФК «Колос» (Нововоскресенське) (U-14) – Збірна Каховського району – 1:0
Гол на рахунку Крисенка Віталія.

ПІВФІНАЛ :
4. ФК «Колос» (Нововоскресенське) (U-14) – ФК «Білозерка» – 0:0 (післяматчеві пенальті – 0:2)
Не реалізували пенальті – Брюхань Володимир та Пітухов Павло.

МАТЧ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ (бронза):
5. Збірна Цюрупинського району – ФК «Колос» (Нововоскресенське) (U-14) – 0:0 (післяматчеві пенальті – 1:2)

На другій хвилині матчу голкіпер нововоскресенців відбив пенальті. Під час серії пенальті голкіпер нововоскресенців Сергій Пазяк знову, як і під час основного часу матчу, відбив пенальті. При цьому Павло Пітухов не зумів реалізувати післяматчевий одинадцятиметровий, але переможну «пробоїну» наніс Володимир Брюхань, яка і дозволила оформити бронзу Нововоскресенському клубу.

Футбольний клуб «Колос» (Нововоскресенське) став єдиною командою, що не пропустила жодного голу на турнірі в основний час!

Владислав СЕМЕНЕНКО, адміністратор

групи ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь