Фінальні змагання ІІІ етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2001/2002 років народження

Фінальні змагання ІІІ етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2001/2002 років народження

20 – 21 лютого 2015 року в місті Бериславі у спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання ІІІ етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2001/2002 років народження.

Змагання відбулися за організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова федерації В’ячеслав Богун), Бериславської районної КДЮСШ ім. Сергеєва (директор Юрій Сорочинський).

На І етапі –  відбіркових групових змаганнях, у 7 відбіркових групах взяли участь 35 команд з 25 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю області (колективними членами Ліги є 35 ДЮСШ, ДЮКФП і ДЮФК). Ці змагання відбулися 20 – 21 та 27 – 28 грудня 2014 року у 7 територіальних відбіркових групах.

На ІІ етапі –  у півфінальних групових змаганнях узяли участь 16 команд з 12 ДЮСШ, які змагалися 24 січня 2015 року у 4 півфінальних групах.

Команди на параді

По дві кращі команди з кожної півфінальної групи склали фінальну вісімку найкращих команд області цього віку, а саме:

  • «Берислав» Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва;
  • «Майстер – С» Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»;
  • «Освіта – 2004» КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації;
  • «Зміна» ДЮСШ Новотроїцького району;
  • «Барса» Херсонська обласна КДЮСШ «Колос»;
  • «Джарилгач – 1» Скадовська РК ДЮСШ;
  • «Освіта – 2003» КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації;
  • «Таврія» Новокаховська ДЮСШ «Таврія».

На урочистому відкритті фінальних змагань команди привітали і побажали перемог у футболі і житті:

– Тетяна Юшко, керівник апарату Бериславської райдержадміністрації;

– Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова бюджетної комісії районної ради;

– В’ячеслав Роль, виконавчий директор Ліги, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

Урочите відкриття

У І груповому раунді фінальних змагань команди були розділені на у дві підгрупи по 4 команди у кожній, у яких вони змагалися за коловою системою у одне коло. При чому команди з однієї півфінальної групи ІІ етапу змагалися у одній підгрупі і між собою не грали – їм зараховувалися результати матчів між собою  на ІІ етапі.

У ІІ нокаут раунді по дві кращі команди з кожної підгрупи розіграли між собою за системою «плей-офф» призові місця, а команди, що посіли у підгрупах треті і четверті місця аналогічно мали розіграти між собою V – VІІІ місця.

Змагання пройшли організовано, на високому емоційному рівні, за шаленої підтримки батьків учасників. Іноді здавалося, що гучне перекрикування груп підтримки команд підірвуть дах спорткомплексу.

Чемпіони

Згідно технічних результатів фінальних змагань ІІІ етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд юнаків 2003/2004 років народження ХОДЮФЛ чемпіоном області та володарями золотих медалей стала команда «Освіта – 2004» м. Херсон (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, директор Олена Любовецька).

Чемпіонство вибороли вихованці тренерів Анатолія Новікова та Олександра Любинського – футзалісти Гліб Запорожченко (капітан команди), Ілля Запорожченко, Гнат Зільберг, Артем Коваленко, Максим Кретов, Вардан Мхеян, Микита Серветник, Євген Третьяченко, Данило Чепінога, Андрій Ходаковський, Єгор Чупін, Владислав Колодяжний.

На ІІ місці команда тренерів Володимира Біжка та Віктора Бондаренка «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ  ім. В.К.Сергеєва, директор Юрій Сорочинський), на ІІІ – підопічні Віталія Селецького, команда «Освіта – 2003» м. Херсон (КДЮСШ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, директор Олена Любовецька).

Срібні призери

Команда – переможниця та команди – призерки були нагороджені пам’ятними призами (кубками) та дипломами, а гравці цих команд – медалями та дипломами управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Переглянути турнірну таблицю

Залишити відповідь