Фінальні ігри чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2003/2004 р.н.

Фінальні ігри чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків 2003/2004 р.н.

25-26 лютого у місті Береславі Херсонської області в приміщенні Спортивного Комплексу “Юність” районної КДЮСШ ім В.К.Сергеєва відбулись фінальні змагання третього етапу чемпіонату Херсонської області з футзалу 2016/2017 років серед команд юнаків 2003/2004 років народженння. У змаганнях прийняли участь  вісім кращих команд за результатами півфінальних змагань.

На першому етапі, в змаганнях взяли участь близько 30 команд з позашкільних навчальних закладів спортивного профелю, які були розподілені на сім відбіркових груп.

На другому етапі змагання відбулись у чотирьох півфінальних групах, сформованих з команд які посіли 1 і 2 місця на першому етапі у відбіркових групах, у яких взяли участь 16 команд. До фінальних змагань вийшли команди, які посіли 1 і 2 місця на другому етапі за результатами ігор між собою.

На урочистому відкритті змагань з привітальним словом виступили голова Бериславської РДА Гомон О.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Бериславської РДА  Стаднік Н.В., директор районної КДЮСШ ім. В.К. Сергієва  Сорочинський Ю.П.

У фіналі команди розподілені на дві групи А і Б.

Група А: 

“ДЮКФП № 5” м.Херсон,
“Славія” м.Береслав,
ФК”Гопри” м.Гола Пристань,
“ДЮСШ № 3” м.Херсон.

Група Б: 

“КДЮСШ 2003” м.Херсон,
“Олімп” Нововоронцовка,
“Кристал 2003” м.Херсон,
“Джарилгач” м.Скадовськ.

Результати ігор групи А:

“Славія” – ФК “Гопри” 0-3 ;
“ДЮКФП № 5” – “ДЮСШ № 3” 1-2 ;
“ДЮКФП № 5” – ФК “Гопри” 0-0 ;
“Славія” – “ДЮСШ № 3” 1-4.

Результати ігор групи Б: 

“КДЮСШ 2003” – “Джарилгач” 4-1 ;
“Кристал 2003” – “Олімп” 2-1 ;
“Олімп” – “Джарилгач” 2-0 ;
“КДЮСШ 2003” – “Кристал 2003” 1-1.

В перший день змагань за результатами визначились півфінальні пари,які і продовжили боротьбу за звання чемпіона області а саме:

ФК “Гопри”  місто Гола Пристань (зайнявший 1 місце в групі А) і “Кристал”  місто Херсон (зайнявший 2 місце в групі Б) а також “Освіта” (“КДЮСШ 2003”) місто Херсон (зайнявший 1 місце в групі Б) і “ДЮСШ № 3 місто Херсон (зайнявший 2 місце в групі А).Команди які зайняли 3 і 4 місця виборювали місця з 5 по 8.

В першому півфіналі грали ФК”Гопри” – “Кристал”.Гра видалась видовищною і напруженою.Обидві команди заслуговивали на перемогу і потрапити до фіналу.Долю матчу вирішив один єдиний забитий м”яч Голопристанською командою. 1-0 на користь ФК”Гопри” і вона проходить до фіналу.В другому півфіналі зустрілись дві Херсонські команди “Освіта” і “ДЮСШ №3”.Другий півфінал видався не менш напруженим і видовищним.Рахунок першими відкрили футзалісти “Освіти” і їм вдалось подвоїть перевагу 2-0 на користь “Освіти” але юнаки “ДЮСШ №3” знайшли в собі сили і зрівняли рахунок який і не змінився до кінця матчу.2-2 в основний час і долю матчу вирішили пенальті(футбольна лоторея). Більш вдалими були гравці “Освіти” які перемогли в серії пенальті і вони пройшли до фіналу.В грі за третє місце футзалісти “Кристала” переграли “ДЮСШ №3″ з рахунком 2-1.

В фіналі ФК”Гопри” і “Освіта” виборювали звання чемпіона області.Гра була напруженою і закінчилась з рахунком 0-0.В серії пенальті доля всміхнулась Херсонським футзалістам ,які вже мали досвіт пробиття пенальті.Отже чемпіоном Херсонської області стали юні футзалісти “Освіти”,друге місце і срібні медалі у ФК”Гопри”,”Кристал” третій.

Командам переможцям і командам призерам були вручені кубки,медалі і грамоти.

Директор Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Олександр Бурковський

Залишити відповідь