Енергія веде інтенсивну підготовку до сезону

Енергія веде інтенсивну підготовку до сезону

Головний тренер новокаховській Енергії Олег Федорчук розповів про підсумки першого тренувального збору команди.

Протягом останніх двох тижнів гравці Енергії і футболісти, що знаходяться в клубі на перегляді, проводили дворазові тренування, займаючись в залі і на бігових доріжках стадіону Енергія в Новій Каховці.

Під завісу збору було проведено спаринг з одеською Перлиною, в якому енергетики поступилися 0: 2. Також в останній день Енергія зіграла двосторонку, оскільки любительська команда з Херсона відмовилася від гри.

Підбиваючи підсумки першого збору, головний тренер Енергії Олег Федорчук в інтерв’ю  зазначив що команда виконала запланований обсяг роботи не дивлячись на непрості погодні умови, а другий збір Енергії почнеться вже через два дні.

«У минулому році в цей час ми відчували себе значніше комфортніше. А ось зараз і погода, і поля підносять сюрпризи. Але, в принципі, намічений обсяг роботи командою виконаний. Футболісти бігали, багато грали в спортзалі в різні ігри. Сподіваємося, зробили хороший запас фізики », – розповів тренер.

«Робимо дводенний вихідний і з 16 лютого почнемо другий збір. І далі часто будемо приїжджати в Херсон на це прекрасне поле. Поряд з тренуваннями будемо проводити контрольні матчі. До 24 лютого плануємо провести чотири зустрічі ».

Також Федорчук додав, що вже на першому зборі клуб визначився по одному з новачків, але при цьому клуб сподівається підписати ще кілька виконавців під час другого збору.

«Ми визначилися з одним новачком. Це Сергій Молочко з аматорської команди Чернігівщини. Він мені запам’ятався на турнірі пам’яті Олега Макарова, коли грав за команду Агродом з Бахмача. Так що помітили його, запросили на збори і зараз з ним робимо висновок контракт. А інших шукаємо. Багато приїжджає хлопців, але поки ними не надто задоволені. Ми ще шукаємо атакуючого хава, правого захисника, центрального захисника. Взагалі, людина п’ять плануємо дозаявити », – повідав тренер.

Нагадаємо, після 19 Енергія турів Другої ліги йде на 8-му місці в таблиці, набравши 27 очок. Від лідера – Кременя – команда відстає на 19 балів.

SPORTARENA.com

Залишити відповідь