Енергія вдома з сухим рахунком переграє Гірник

18 серпня відбувся матч 5-го туру Другої ліги між «Енергією» та «Гірником» з Кривого Рога.

З самого початку господарі віддали ініціативу поєдинку. Гірник багато часу проводив у нападі, господарі розраховували здебільшого на контратаки. І така тактика принесла результат вже на 12 хвилині. Під час атаки Енергії по лівому флангу Вакулінський пробиває в дальній кут воріт, голкіперу дістати цей м’яч не вдається. Після забитого голу новокаховчани знов засіли у захисті. Всі зусилля зрівняти рахунок у гірників були марні.

У перерві матчу мер міста привітав жіночу футбольну команду ДЮСШ «Таврія», яка нещодавно виборола срібло у змаганнях з футболу серед  команд  дівчат до 16 років у Першій лізі сезону 2018 року.Також серед глядачів був проведений розіграш цінних подарунків, серед яких був м’яч від Федерації футболу України.У другому таймі криворіжани продовжували активно атакувати, але злагоджені дії футболістів Енергії не дозволили гостям відзначитись забитим м`ячем. Натомість на 66 хвилині, після розіграшу стандарту Махнєву вдається подвоїти рахунок. Остаточний рахунок 2:0 на користь новокаховчан.

«Енергія» Нова Каховка – «Гірник» Кривий Ріг  2:0 (1:0)

Головний тренер гірників Генадій Приходько: “Игра была провальной во всех отношениях”