«Енергія» переграє «Колос» у другому турі Відкритого Кубку федерації футболу АР Крим

«Енергія» переграє «Колос» у другому турі Відкритого Кубку федерації футболу АР Крим

Сьогодні відбувся другий тур «Відкритого Кубку федерації футболу АР Крим 2017 року».

Перша зустріч відбулася між командами ФК «Енергія» Нова Каховка та ФК «Колос» Хлібодарівка.

Матч розпочався з хвилини мовчання. 3 березня в Україні оголошено день жалоби за загиблими шахтарями. Нагадаємо, 2 березня на шахті “Степова”, що на Львівщині, стався обвал гірської породи. У момент інциденту на шахті працювали 172 гірника, з яких 34 – на аварійній ділянці._DSC0092

Енергія розпочала дуже активно, і вже на третій хвилині зустрічі, після помилки у захисті хлібодарівців, відкрила рахунок.  Проте Колос швидко відповів – після натиску у штрафній м’яч потрапив у сітку 1-1. Наступний гол новокаховчани забили на 18 хвилині матчу, але арбітр зафіксував положення по за грою. Та не встигли хлібодарівці зітхнути з полегшенням, як після швидкої атаки Енергія вийшла уперед 2-1.  Підопічні Олега Федорчука й надалі продовжували активно атакувати. На 37 хвилині зустрічі захисник вирішив відпасувати «додому», але допустив грубу помилку. Гравець Енергії першим наздогнав м’яч і без проблем переграв воротаря 3-1. Під кінець тайму Колос завдав потужного пострілу по воротам суперника, але воротар в польоті відбив м‘яч на кутовий. Енергія відповіла гострою атакою. На останніх хвилинах гравець хлібодарівців завдав потужного удару, воротар ледь дістав пальцями, і м‘яч влучив у поперечину. Колосу все ж вдалося забити,  але гол не було зараховано – арбітр раніше зафіксував порушення. На перерву команду пішли з рахунком 3-1.

У другій половині зустрічі Колос одразу пішов у атаку. Та воротар зіграв надійно, і забити не вдалося. Хлібодарівці продовжували насідати. Енергія теж відповідала атаками, і мала нагоду забити з кутового, та м‘яч пройшов над перекладиною. Колос прагнув відігратися, та  і на цей раз поперечина врятувала ворота суперника. Після 60 хвилини зустрічі відбулось порушення у штрафній Енергії. Суддя назначим одинадцятиметровий 3-2.

Що б не упустити перемогу, Олег Федорчук вирішив посилити атаку – вийшов 17 номер. Ця заміна була дуже вдалою.  Вже через дві хвилини у грі саме цей гравець завдав дальнього удару  і забив четвертий гол. Колос одразу відповів гострою атакою.

На 71 хвилині, за грубий підкат, гравець хлібодарівців отримав червону картку. Енергія почала штурмувати ворота, і вже через шість хвилин після вилучення м‘яч влітає під поперечину 5-2. Колос не втрачав надії і намагався забити у меншості, і це їм вдалося – але суддя зафіксував положення поза грою. На останніх хвилинах Енергія поставила крапку у цій зустрічі. Після контратаки новокаховчани вийшли чотири проти двох і не залишили шансу супернику. Матч завершився з рахунком  6-2.

Залишити відповідь