Дитятьєв: Мені вже більше двох років Ворскла винна гроші

Дитятьєв: Мені вже більше двох років Ворскла винна гроші

Гравець Краковії, вихованець футболу Херсонщини Олексій Дитятьєв розповів про фінансові претензії, які він має до Ворскли.

– Мені вже більше двох років винні гроші. Я не знаю, як вони отримали атестат. Знаю багато людей, кому вони винні гроші. Просто люди мовчать і нічого не кажуть, сподіваючись на те, що їм виплатять. Я ж ніколи не мовчав і не збираюся.

Зараз у нас модно все списувати на нестабільну економічну ситуацію в країні. Чомусь господар клубу від цього не постраждав. А страждають від цього тільки працівники клубу, тренери і футболісти.

Я поважаю клуби, які платять ті гроші, які обіцяють. Той же Олімпік або Карпати. Люди платять гроші менші, але вони їх хоча б платять. Будьте чесними перед футболістами, назвіть реальну зарплату, яку ви можете платити і платіть. І не треба відносити це до ситуації в країні.

Я граю зараз в Польщі і впевнений: якщо тут хоча б два місяці не платитимуть зарплату, то клуб виганяти з Екстракласи. Тут дуже серйозно з цим. Тільки у нас такий бардак. Не здивуюся, якщо багато клубів-боржники отримають атестати в цьому році, – сказав футболіст.

Нагадаємо, що Дитятьєв захищав кольори Ворскли з 2015-го по 2016-й рік.

ua-football.com

Залишити відповідь