Дитячий турнір з футболу, присвячений до 308-ї річниці заснування міста Гола Пристань

Дитячий турнір з футболу, присвячений до 308-ї річниці заснування міста Гола Пристань

30 вересня 2017 року в м.Гола Пристань, на міському стадіоні “Дніпровець” відбувся дитячий турнір з футболу, присвячений 308-й річниці з дня заснування м.Гола Пристань серед команд юнаків 2009/2010 років народження. В турнірі прийняли участь такі команди: ФК “Острів” м.Херсон, ДЮКФП № 5 “Майстер-С” м.Херсон, ФК “Олешшя” м.Олешки та господарі турніру ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

Змагання пройшли за коловою системою, кожна команда зіграла між собою. Всі ігри пройшли в запеклій боротьбі і дружній обстановці, даруючи вболівальникам гарний настрій і позитивні емоції.

За результатами ігор переможцем турніру стала команда ФК “Острів”, яка не зазнала жодної втрати очок. На другому місці команда ФК “Гопри”, яка здобула всі перемоги і поступилася лише команді ФК “Острів” в останній грі. Третя команда – ФК “Олешшя”, яка перемогла в останній грі ДЮКФП “Майстер-С”.

Всі команди були нагороджені кубками та солодощами, команди-призери та переможець – медалями та грамотами від міського голови Бабича Олександра Володимировича.

Директор ГМЦФЗН О.Г. Бурковський

Залишити відповідь