«Дружба» хоче потрапити у фінал та призери

У минулому році у чемпіонаті області всю територію, що знаходиться на правому берегу Дніпра представляла лише одна команда. Це «Дружба» з Новомиколаївки Високопільського району. Хоча раніше були представлені команди з Великоолександрівського, Бериславського, Білозерського районів.

– Які ж плани у команди на цей сезон?

Про це розповідає президент футбольного клубу Микола Миколаєвич Моргун:

– Кубковий матч для «Дружби» буде першим поєдинком у цьому сезоні. Зараз у команді братимуть участь разом з місцевими футболістами, ще майстри шкіряного м’яча з Херсона та Кривого Рогу. Ставимо завдання, аби «Дружба» пробилася у фінал. А там подивимося.

– А команда планує брати участь у чемпіонаті області?

– Так, але при умові що він проводимиться і там гратиме хоча б команд вісім, а не п’ять, як у кубку. Якщо відбудеться цей турнір, то будемо прагнути нарешті пробитися у призери. У минулому сезоні мали шанси, але провалили друге коло.

– А чому ви вирішили взяти на себе утримання команди?

– Я понад десять років грав за нашу команду «Дружба». Тому і вирішив підтримати її коли став підприємцем. Хоча і важко, але не шкодую

– А вам допомагає районні керівники?

– Нажаль ні. Навпаки хочуть щоб ми їм допомогли. Вважають, раз ми утримуємо команду, то можемо і їм надати якусь допомогу.

– А ви вважаєте, футбольні команди потрібні у селах області?

– Однозначно так. Футбол вносить хоча б якесь різноманіття у сільське життя. Де є команда, там і стадіон проводиться до ладу. І діти починають більше займатися спортом, бо є з кого брати приклад.

Олександр Крупіца

Залишити відповідь