Друга ліга 16 тур: Енергія з мінімальним рахунком переграла Реал Фарму

З різницею у тиждень Одесу відвідали обидва представника Херсонщини. У минулому турі Кристал зазнав мінімальної поразки від Реал Фарми (1:2). Здавалось, що така ж доля чекала і на Енергію, яка прибула до Південної Пальміри з серією у шість поразок. В домашніх матчах одесити стали загрозливою силою для будь-якого суперника, а тим більше, коли команда у піднесеному настрої. Втім, як показала гра, прогнози збуваються не завжди.

Перший тайм пройшов за досить відчутної переваги господарів поля. В активі Реал Фарми було чимало стандартних положень, втім у завершальній стадії одеситам постійно чогось не вистачало. Але створити один гольовий момент все ж таки вдалося. На 27 хвилині Ігуменов чудовим пасом між захисниками вивів на ворота Плачкова, але Дмитре надто зблизився з голкіпером і не зміг переграти Дворника.

У другому таймі малюнок гри вже суттєво змінився. В першу чергу за рахунок того, що Енергія стала діяти значно сміливіше. І на 57 хвилині гості мали чудову нагоду відкрити рахунок, але Андрощук перекидавши м’яч через воротаря перекинув його і через поперечину. А хвилини десь з 65-ї гості вже мали перевагу на полі. Раз за разом новокаховцям вдавалося провести непогані випади і в кінці кінців Енергія заробила пенальті. Маміч правим флангом проривався у карний майданчик і був атакований Онуфраком не за правилами. Удар з позначки вдало виконав Владислав Бондар – 0:1.

До кінця матчу залишалося небагато часу і Реал Фарма спробував врятувати гру. Але господарі поля так захопилися атакою, що ледь не пропустили вдруге, коли Федоров не реалізував вихід віч-на-віч. У компенсований час одесити все ж мали шанс зрівняти рахунок, але Новицький під кутом не влучив по воротах з кількох метрів. Енергія перериває серію з шести поразок і трохи віддаляється від групи команд з трьох аутсайдерів. Реал Фарма втратив чудову нагоду скоротити відставання від новокаховців, але поки що одесити зберігають за собою 14-ту сходинку.

Man of the match – Владислав Бондар (Реал Фарма)

Вдруге у цьому сезоні 21-річний півзахисник Енергії виконує пенальті своєї команди і вдруге забиває. Тепер Бондар має на власному рахунку три забиті м’ячі, але вперше гол Владислава приносить перемогу новокаховцям.

Реал Фарма (Одеса) – Енергія (Нова Каховка) – 0:1 (0:0)
Гол: Бондар, 78-пен.

14:00; 30.10.2021. Одеса. Стадіон Іван
Суддя: Роман Галіцин (Київ)