Доценко – герой 11-го туру Другої ліги

Доценко – герой 11-го туру Другої ліги
Sport Arena та ПФЛ називають героя чергового туру Другоїліги з футболу 2018/2019.

Херсонська область нарощує присутність на всеукраїнському рівні: три команди в Другій лізі, чотири в чемпіонаті України серед аматорів, ще одна суто в Кубку ААФУ. А ще ж у Бериславі базується сімферопольська Таврія, яка встигла роззнайомитися із місцевими клубами і має з ними досить принципові протистояння, які вже можна вважати південними дербі.

Тому матч у Горностаївці за участі двох клубів, які сусідять у турнірній таблиці на мінімальній відстані одне від одного, не міг не привертати увагу. І гості-таврійці вели в рахунку, аж поки за справу не взявся найкращий бомбардир в історії ФК Мир. Доценко-молодший двічі швидше всіх зреагував при стандартних положеннях, а тому приніс горностаївцям вольову перемогу над найближчим переслідувачем. Навіть попри вилучення, статус героя матчу та туру в цілому не похитнувся – вклад Івана залишився вирішальним.

Герой 11-го туру Другої ліги 2018/2019 ПФЛ та Sport Arena

Іван Доценко (Мир)

інфографіка pfl.ua

116 матчів, 40 голів на професіональному рівні
34 роки. Центральнийнападник

  • оформив дубль у матчі з Таврією
  • найкращий бомбардир в історії ФК Мир
  • всі його голи – в переможних матчах

Іван – син президента футбольного клубу та однойменної агрофірми, яка ось уже біля чверті століття утримує та розвиває ФК Мир. Граючи за рідну команду, Доценко-молодший забив у 184 матчах на всеукраїнському рівні 86 м’ячів. У складі збірної України здобував золоту медаль Паралімпіади 2016 року в Ріо. Граюча легенда свого клубу – найкращий бомбардир у його історії, штатний виконавець стандартних положень, таранний форвард хороших габаритів, який уміє зіграти і жорстко, і тонко.

Залишити відповідь