«Дніпро» (Михайлівка) – ФК «Нововоронцовка» – 4:2

«Дніпро» (Михайлівка) – ФК «Нововоронцовка» – 4:2

Невелика пауза в чемпіонаті Нововоронцовського району з футболу дозволяє провести командам свої вимушено перенесені матчі.

Першими нагодою скористалися футболісти ФК «Дніпро» з Михайлівки. Минулої п’ятниці, 21 серпня, вони зустрічали вдома гостей з районного центру – ФК «Нововоронцовка».

3SOnZFGrJNM

Після елітного знущання в 11-му турі над нововоронцовцями на виїзді (0:3, центральний стадіон «Колос»), михайлівський «Дніпро» продовжив це всерайонне свято вдома на рідному стадіоні. Чим потішив віддану місцеву публіку та футбольний світ району.

oxhrzFovJNk

Господарі розгромили суперника з рахунком – 4:2 і не дозволили “вивезти” гостям навіть очко з матчу перенесеної гри 2-го туру, незважаючи на довге очікування першого голу (в першому таймі відкрив рахунок Хомич О.).

yskpsZn497o

Даний матч визначив проміжного одноосібного лідера чемпіонату і зменшив шанси одного з нововоронцовських футбольних клубів, незважаючи на традиційну монополію суддівства протягом всього сезону, завоювати в цьому році золото головного футбольного турніру нашого району.

ДАНІ З МАТЧУ:

«Дніпро» (Михайлівка) – ФК «Нововоронцовка» – 4:2
с.Михайлівка, Нововоронцовський район, стадіон «Дніпро»
Головний арбітр: Зиновій Струк (Нововоронцовка).
Голи: Хомич О., Довгий В. (з пенальті), Чуловський О. (дубль).

eXjWuFAccg0

Варто відзначити, що один з голів гості, вже по традиції, забили з пенальті. Але такий прогнозований ритуал не допоміг їм взяти очки в даному матчі.

Склад господарів :
1. Довгий В. (капітан)
2. Дудка В. (голкіпер)
3. Хомич О.
4. Михаїл О.
5. Довгий І.
6. Довгий С.
7. Довгий А.
8. Мількович Д.
9. Чуловський О.
10. Абрамцев А.
11. Іващенко М.

Заміни: Денисенко Д., Макух О.

Окрім даного перенесеного матчу, під час перерви в чемпіонаті, проведуть перенесені ігри футбольні клуби – «Золота Балка» та «Піонер» з Любимівки.

Владислав Семененко, адміністратор групи

ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь