Чемпіонками Херсонської області з футзалу серед команд дівчат 1997/2000 років народження стала команда «Колос – Чорнянка»

Чемпіонками Херсонської області з футзалу серед команд дівчат 1997/2000 років народження стала команда «Колос – Чорнянка»

6 – 7 березня 2015 року, напередодні Міжнародного жіночого свята 8 березня, завершилися змагання з футзалу в обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі сезону 2014/2015 років: в м.Бериславі в спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва був проведений ІІІ, заключний тур чемпіонату області з футзалу серед команд дівчат 1997/2000 років народження ХОДЮФЛ.

Змагання відбулися за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (директор Юрій Сорочинський).

дівчата

У зв’язку з тим, що команди «Золота нива» Цюрупинський район та «Асканія» Чаплинський район не прибули на змагання ІІ туру в м. Каховку 05 січня п.р., їх результати у І турі були анульовані, а команди дискваліфіковані до кінця футзального сезону 2014/2015 років і тому у змаганні ІІІ туру участі не брали.

Підсумкова турнірна таблиця змагання після ІІІ туру має такий вигляд:

Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1. Колос-Чорнянка (Каховський район) 6 6 0 0 42 -3 39 18
2.  Берислав (Бериславський район) 6 5 0 1 38 -4 34 15
3.  Спартак (Скадоський район) 6 4 0 2 28 -13 15 12
4.  Скіф (Нижньосірогозький район) 6 3 0 3 9 -20 -11 9
5. Амазонки (Бериславський район) 6 1 0 5 9 -21 -12 3
6. Семенівка-Колос (Каховський район) 6 1 0 5 2 -34 -32 3
7.  Авангард (Каховка) 6 1 0 5 3 -36 -33 3

Таким чином чемпіонками Херсонської області з футзалу сезону 2014/2015 років серед команд дівчат 1997/2000 років народження стала команда «Колос – Чорнянка» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос», тренер Артур Гусак, директор ДЮСШ Олексій Гурнаков). Володарками золотих медалей стали футзалістки Ганна Балаба (капітан команди), Анастасія Черняєва, Анастасія  Чикор, Анастасія Завгородня, Ольга Кучеренко, Ірина Рибалкіна, Катерина Панчук, Ксенія Лозко, Яна Біліченко, Олена Кухарчук.

дівчата-переможці

На другому місці – команда «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, тренери Євген Авраменко, Геннадій Пузенко, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський), бронзові призерки – команда «Спартак» Скадовський район (ДЮСШ Скадовського району обласної організації ФСТ «Спартак», тренер Віталій Дзюбенко, директор ДЮСШ Олег Костішин).

Протягом усіх трьох турів чемпіонату цікаву і змістовну гру, іноді навіть не жіночу, волю до перемоги демонстрували гравці команд – призерок і особливо команда «Колос – Чорнянка» Каховський район, яка заслужено і беззаперечно перемогла у чемпіонаті. Гравці команди мають величезний потенціал і якби в районі знайшовся грошовитий спонсор – меценат, який підтримав би цю команду, то укріпившись кращими гравцями з інших команд, можна було б легко створити добротну футбольну команду першої ліги жіночого чемпіонату України.

дівчата-срібні

Треба відзначити і те, що у юнацькому футзалі тон задавали команди з обласного центру: всі чотири переможця у своїх вікових категоріях – херсонці. А от жіночий футзал – це царина команд із сільської місцевості. З 9 команд, що старували у чемпіонаті, одна з міста обласного значення, дві з райцентрів, а 6 із сіл і селищ області.

Прикро, що була дискваліфікована одна з кращих команд області останніх років «Золота нива» Цюрупинський район, яка була би однією з претенденток у боротьбі за призові місця. Але якісь інші інтереси та пріоритети керівництва і тренерського складу відділення футболу Цюрупинської ДЮСШ «Золота нива» не дозволили дівчатам не тільки поборотись за медалі чемпіонату, а й взагалі брати участь у ньому.

дівчата3

Команда-переможниця та команди-призерки були нагороджені пам’ятними призами (кубками) та дипломами, а гравці цих команд – медалями та дипломами управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Вручали нагороди дівчатам-призеркам та поздоровили їх з Жіночим святом:

– Тетяна Юшко, керівник апарату Бериславської райдержадміністрації;

– Юрій Сорочинський, директор Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва, голова бюджетної комісії районної ради;

– В’ячеслав Роль, виконавчий директор Ліги, голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України.

За інформацією В’ячеслава Роля, голови обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчого директора ХОДЮФЛ

Залишити відповідь