Чемпіонат України з футзалу серед команд юнаків U-13

Чемпіонат України з футзалу серед команд юнаків U-13

З 09.01. 2018 року по 12.01.2018 року в м.Ізмаїл у приміщенні СК “Портовик” відбулись ігри 1 етапу чемпіонату України з футзалу в південній конференції серед команд юнаків 2005/2006 років народження (U-13). За регламентом змагань команди учасниці чемпіонату України розподілені на 4 конференції за територіальним принципом: південна, західна, східна і північна. До південної конференції потрапили команди: ФК “Дунай” м.Ізмаїл, ФК “Бессарабець” м.Ізмаїл, ФК “Олімпік” м.Чорноморськ, Іллічівець м.Чорноморськ, ДЮСШ “Червоні вікна” і ФК “Гопри” м.Гола Пристань. Змагання чемпіонату України в конференціях складаються з 2 етапів за коловою системою, кожен з кожним і за результатами яких, дві кращі команди проходять до фіналу. В перший день змагань наша команда зустрічалась з господарями командою “Дунай” м.Ізмаїл. Гра пішла за нашим сценарієм і на самому початку були створені три сто відсоткові моменти, але реалізація підвела наших гравців. Перший же пів момент суперники вдало реалізували. Потім пішла череда помилок в обороні та рахунок суперники подвоїли. Нам до перерви вдалось скоротити рахунок. 2-1 на користь”Дуная”. Після перерви голи забивали по черзі обидві команди. І за одну хвилину до завершення рахунок був 6-5 на користь “Дуная”, і при заключному штурму м’яч вперто не йшов у ворота, потраплявши в каркас, або його відбивав воротар суперника. Отже, 6-5 на користь ФК “Дунай”.

В другій зустрічі проти команди ДЮСШ “Червоні вікна” ініціатива була на боці нашої команди на протязі двох таймів. Суперник не переходив середину поля, але цей день був не на нашому боці. Перший аут з центра поля завершився взяттям наших воріт. Дуже прикра помилка нашого воротаря. До перерви ми зрівняли рахунок, але надалі ще дві прикрі помилки призвели до поразки 1-3.

На другий день нам вдалось скинути груз хвилювання, і в грі з командою “Бессарабець” перемога 10-3, друга гра проти команди “Олімпік” м.Чорноморськ завершилась перемогою 5-0. В чотирьох зустрічах нашим гравцям було показано три червоні картки. Судді були дуже прискіпливі до нашої команди. І на останню гру, проти дуже потужної команди “Іллічівець” м.Чорноморськ, до речі, ця команда є чемпіоном України в минулому році й показала на турнірі зрілу і гарну гру. Гра видалась напруженою і видовищною. Команда ФК “Гопри” грала другим номером від оборони, намагаючись використати помилки суперника. Гравці налаштувались на справжній бій. І гра вдалась і завершилась перемогою ФК “Гопри” з рахунком 6-0. Що призвело до тиші в спортивному залі. Але по завершенню гри, суперник подав протест на гравця ФК “Гопри” і з нашої команди зняли три очки. В наступній грі “Іллічівець” переміг ДЮСШ “Червоні вікна” 13-1.

Отже, турнірна таблиця після першого етапу:

1.”Іллічівець” – 12
2. “Дунай” – 10
3. ДЮСШ “Червоні вікна” – 8
4 ФК “Гопри” – 6
5.”Олімпік” – 6
6. “Бессарабець” – 0

Другий етап пройде в м.Чорноморськ на початку лютого.

ФК “Гопри” дякує Голопристанській міській раді, міському голові Бабичу О.В. , генеральному директору ТОВ “НПП”5 елемент” Білому В.М. і батьківському комітету за підтримку, завдяки якій, команда юнаків зуміла взяти участь у чемпіонаті серед сильніших команд України.

Голова ГМФФ “Гопри” Бурковський О.Г.

Залишити відповідь