Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд стартує 22 квітня

Асоціація аматорського футболу України інформує, що чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2015 року планується розпочати 22 квітня.

Регламент чемпіонату, після затвердження його Виконкомами ААФУ і ФФУ, надійде на електронні пошти регіональних федерацій футболу та буде розміщений на їх офіційних веб-сайтах.

Підтвердити участь команд регіону в чемпіонаті необхідно до 1 квітня 2015 року. Заявка команд на участь у змаганнях буде проводитися з 7 по 14 квітня 2015 року в приміщенні Асоціації аматорського футболу України в Будинку футболу ФФУ за адресою: м. Київ, пров. Лабораторний, 7-А, к. 214.

Графік заявок команд:

7 квітня – Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області;

8 квітня – Вінницька, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області;

9 квітня – м. Київ, Київська, Житомирська, Чернігівська області;

10 квітня – Полтавська, Кіровоградська, Сумська, Черкаська області;

13 квітня – Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області;

14 квітня – Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області.

Прохання дотримуватись запропонованого графіку.

Представникам команд, які прибудуть на заявку, необхідно мати заявкову документацію передбачену Регламентом змагань.

Заявковий лист команди в обов’язковому порядку має бути завірений печаткою медичного закладу, у якому гравці проходили медобстеження. В іншому випадку футболісти не будуть допущені до змагань.

З метою прискорення оформлення заявкових документів просимо довести до відому команд прохання завчасно, починаючи з 25 березня, надсилати до ААФУ (e-mail: info@aafu.org.ua) попередні списки футболістів, які будуть заявлятися за команди. У таких друкованих списках довільної форми необхідно вказати повністю прізвище, ім’я та по-батькові футболістів, їх число, місяць та рік народження.

Залишити відповідь