Чемпіонат Нововоронцовського району

Чемпіонат Нововоронцовського району

Завершення чергового туру чемпіонату Нововоронцовського району з футболу принесло відповідно і перші результати.

Останню гру наш нововоскресенський клуб «Колос» проводив вдома, приймаючи на домашній арені гостей із Золотої Балки. Матч був на грані зриву через тяжкі погодні умови, але ніякий дощ, навіть тривалий і з поривами вітру, не зміг стати перепоною для наших футболістів.

44DAHQ_Um6o

На старті гри ініціативою володіли гравці «Колоса», яка втілилася у швидкий гол на восьмій хвилині. Після нетривалого домінування гості “прокинулись” і почали грати більш якісно і старанно, таким чином, забивши три голи до перерви. В другому таймі команди обмінялися ще кількома голами. Господарі “вколотили” один, а гості два. Відтак, результат матчу – 2:5 на користь об’єднаної команди осокорівців та золотобалківців.

hiQOCDUfv1g

Варто відмітити в даному матчі те, що ввесь стартовий склад футбольного клубу «Колос» представляли виключно місцеві нововоскресенські гравці без залучення легіонерів. Таким чином, клуб на сто відсотків випробував у мінус своїх власних турнірних амбіцій корінних футболістів Нововоскресенського, давши їм повний карт-бланш в домашній грі при рідній публіці.

iAyQjLr4ONk

Окремо варто відмітити голкіпера «Колоса» – Віктора Черкасова, який не тільки систематично рятував команду від прицільних ударів під час матчу, а й парирував пенальті в другому таймі – якісно і майстерно зупинивши залітаючий м’яч у сітку воріт. Також відмічаємо другий м’яч від нововоскресенців, забитий форвардом Коваленком Максимом, та перший швидкий гол Юськіва Олександра з пенальті на старті гри.

M7F_QJ58W7w

Дані з матчу:

ФК «Колос» (Нововоскресенське) – ФК «Золота Балка» – 2:5

27.06.2015.  с.Нововоскресенське, Нововоронцовський район. Кількість глядачів на арені попри погані погодні умови: 35 чоловік.

Голи від ФК «Колос»: Юськів Олександр (8 хв., з пенальті), Коваленко Максим (68 хв.).

Гол від ФК «Золота Балка»: Путін В. (35 хв., 37 хв.), Путін Ол. (45 хв.), Дмитрук Владислав (55 Хв.), Полюганич Володимир (77 Хв.).

Бригада арбітрів матчу:

  1. Соколенко Павло (Нововоскресенське. Головний арбітр);
  2. Мовчан Олександр (Золота Балка, Боковий арбітр);
  3. Купець Олександр (Нововоскресенське. Боковий арбітр);
  4. Захаренко Валерій (Нововоскресенське, Резервний арбітр).

Склад «Колоса»: Черкасов Віктор (ВР), Юськів Олександр (капітан), Коваленко Максим, Пархоменко Олександр, Юськів Віктор, Юськів Дмитро, Пазяк Валерій, Пітухов Павло, Юсків Станіслав, Семко Станіслав, Андрієнко Олександр (всі з Нововоскресенське).

На заміну виходили: Боєчко Андрій, Чербатюк Андрій, Юрченко Станіслав (всі з Нововоскресенське), Радчуков Дмитро (Петропавлівка).

Всі “суботні” результати 3-го туру чемпіонату :

1. ФК «Колос» (Нововоскресенське) – ФК «Золота Балка» – 2:5.

2. ФК «Ентузіаст» (Нововоронцовка) – ФК «Сокіл» (Дудчани) – 11:4
Голи від ФК «Сокол»: Владислав Сухомлін – 4 м’ячі (покер).

3. ФК «Піонер» (Любимівка) – ФК «Новоолександрівка» – 0:1
Голи: Владислав Андрущенко (84 хв., з пенальті).

Пари команд завтрашнього ігрового дня чемпіонату (28 червня, неділя):

4. ФК «Степ» (Біляївка) – ФК «Дніпро» (Михайлівка)

5. ФК «Юність» (Миролюбівка) – ФК «Нововоронцовка»

Також суддівська бригада поєдинку дякує особисто Валерію Захаренку за якісне виконання функцій четвертого (резервного) арбітра матчу та своєчасну допоміжну роботу з документацією і відповідно з протоколом матчу – ФК «Колос» – ФК «Золота Балка».

Владислав Семененко,

адміністратор групи ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь