Чемпіонат Нововоронцовського району з футболу. Результати матчів 2-го туру

Чемпіонат Нововоронцовського району з футболу. Результати матчів 2-го туру

На минулих вихідних завершилися матчі другого туру чемпіонату Нововоронцовського району з футболу. Їх результати:

«Ентузіаст» (Нововоронцовка) – «Колос» (Нововоскресенське) – 7:0

«Піонер» (Любимівка) – «Сокіл» (Дудчани) – 1:4

«Новоолександрівка» – «Степ» (Біляївка) – перенесений

«Дніпро» (Михайлівка) – «Нововоронцовка»  – перенесений

«Юність» (Миролюбівка) – «Золота Балка» – -:+ (технічна поразка миролюбівській команді (3:0) за неготовність якості футбольного поля до матчу)

Декілька слів Владислава Семененка, адміністратора групи ФК «Колос» (Нововоскресенське), про матч за участю їх команди.

«Ентузіаст» (Нововоронцовка) – «Колос» (Нововоскресенське) – 7:0

Варто зазначити що ввесь час, особливо протягом першого тайму, тривала рівна боротьба. Однак, скоро ситуація різко змінилася. У другому таймі стався неприємний ігровий епізод, коли нашому нападнику Максиму Коваленку «заїхав» головою в голову захисник команди суперника під час жорсткої боротьби на «другому поверсі». Як результат цього неприємного епізоду – вимушена заміна досвідченого Максима Коваленка на молодого нововоскресенця Євгена Поторочого та ошпиталення захисника нововоронцовців і накладання чотирьох швів. Бажаємо потерпілим в епізоді найшвидшої реабілітації і повернення до повноцінних тренувальних процесів в своїх клубах.

eBhVLdUhaww

Можливо це і стало причиною того, що наша команда неочікувано пропустила сім голів і поступилася «Ентузіасту» з Нововоронцовки. Але глядачі, які об’єктивно оцінювали гру, відмічають несправедливе суддівство арбітрів.

fpL3dDY7FFg

Тепер команда просто зобов’язана виправити ситуацію в домашній грі третього туру, який відбудеться в неділю (20 червня), проти біляївського «Степу». Ще є шанс реабілітуватися і чесно здобути перемогу в Чемпіонаті.

xjcTquCBLYU

Варто відмітити, що під час турніру була вперше в районному чемпіонаті застосована піротехніка. Приємно що саме представники нововоскресенського фан-руху започаткували це нове ноу-хау в багатовіковій культурі вболівальницьких секторів. Також приємно, що наш клуб приїхали підтримати побратими з Новомиколаївки (Високопільський район). Дякуємо за вагому підтримку!

uT92nsfspL0

Склад «Колоса» (у даному матчі): Черкасов Віктор (ВР) (Нововоскресенське), Коваленко Максим (капітан) (Нововоскресенське), Юськів Олександр (Нововоскресенське), Авраменко Анатолій (Нововоскресенське), Юськів Віктор (Нововоскресенське), Мацюта Валентин (Новомиколаївка), Туз Андрій (Новомиколаївка), Радчуков Дмитро (Петропавлівка), Юсків Станіслав (Нововоскресенське), Чабаненко Олександр (Нововоскресенське), Пітухов Павло (Нововоскресенське).

На заміну виходили: Боєчко Андрій (Нововоскресенське), Поторочий Євген (Нововоскресенське), Колесник Анатолій (Новомиколаївка).

Залишити відповідь