Чемпіонат Каховки з футзалу 2016/2017

Чемпіонат Каховки з футзалу 2016/2017

 

3 та 5 січня 2017 року відбулись останні матчі першого кола відкритого Чемпіонату міста Каховки з футзалу у Першій лізі:

 

VІІІ ТУР  (03.01.2017)

Перша ліга

ДЮСШ – Олімпієць – 3:7

Інтер – Сіріус – 1:5

Екліпс – Факел – 15:0

Цунамі – Скіф – 7:4

 

ІХ ТУР (05.01.2017)

Перша ліга

Скіф – Атлант – 7:5

Сіріус – Екліпс – 0:5

Факел – Цунамі – 4:11

Олімпієць – Інтер – 2:0

 

Турнірна таблиця у Першій лізі після І кола виглядає наступним чином:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 І В Н П Мз Мп Різн О
1. Екліпс (Каховка) -X- 2:1 5:0 3:2 4:3 5:6 3:1 5:2 15:0 8 7 0 1 42 15 +27 21
2. Олімпієць (Каховка) 1:2 -X- 2:1 2:3 5:3 5:1 2:0 7:3 5:0 8 6 0 2 29 13 +16 18
3. Сіріус (Каховка) 0:5 1:2 -X- 5:3 1:1 4:3 5:1 6:5 5:2 8 5 1 2 27 22 +5 16
4. Атлант (Каховка) 2:3 3:2 3:5 -X- 2:2 5:7 6:3 13:0 6:1 8 4 1 3 40 23 +17 13
5. Цунамі (Каховка) 3:4 3:5 1:1 2:2 -X- 7:4 6:2 2:2 11:4 8 3 3 2 35 24 +11 12
6. Скіф (Каховка) 6:5 1:5 3:4 7:5 4:7 -X- 1:0 8:4 3:4 8 4 0 4 33 34 -1 12
7. Інтер (Каховка) 1:3 0:2 1:5 3:6 2:6 0:1 -X- 4:2 4:2 8 2 0 6 15 27 -12 6
8. ДЮСШ (Каховка) 2:5 3:7 5:6 0:13 2:2 4:8 2:4 -X- 5:3 8 1 1 6 23 48 -25 4
9. Факел (Каховка) 0:15 0:5 2:5 1:6 4:11 4:3 2:4 3:5 -X- 8 1 0 7 16 54 -38 3

 

Кращі бомбардири у Першій лізі:

Гравець Команда Голи
Круковський Цунамі (Каховка) 20
Кривич Екліпс (Каховка) 11
Калаш’ян Скіф (Каховка) 11
Рубець Екліпс (Каховка) 9
Фомін Атлант (Каховка) 9
Малишенко Сіріус (Каховка) 8
Качур Екліпс (Каховка) 7

 

Календар найближчих матчів чемпіонату (всі матчі проходять в спортзалі КЗ «ДЮСШ» (вул. Ф.Гаєнко, 6-а):

Х ТУР

Перша ліга (10.01.2017)                                              

17:30   – ДЮСШ – Інтер

18:10   – Олімпієць – Екліпс

18:50   – Сіріус – Цунамі

19:30   – Факел – Атлант

ХI ТУР

Перша ліга (12.01.2017)

17:30   – Екліпс – ДЮСШ

18:10   – Цунамі – Олімпієць

18:50   – Атлант – Сіріус

19:30   – Скіф – Факел

VIII ТУР

Вища ліга (15.01.2017)

10:00  – Вінстайл – Таврія

10:40  – Смак Перемоги-Голландець

11:20  -Старт-Зеніт

12:00  – ЕККО – Спартак

ХІI ТУР

Перша ліга (15.01.2017)

12:40  – ДЮСШ – Цунамі

13:20  – Інтер – Екліпс

14:00  – Олімпієць – Атлант

14:40  – Сіріус – Скіф

 

Залишити відповідь