ЧЕМПІОНАТ ААФУ. ПЕРШИЙ ЕТАП, ГРУПА 3. Колос поступається на виїзді Кривому Рогу

ЧЕМПІОНАТ ААФУ. ПЕРШИЙ ЕТАП, ГРУПА 3. Колос поступається на виїзді Кривому Рогу

ФК “Кривий Ріг” – ФК “Колос” (Асканія-Нова) 2-1 (2-0).

21 жовтня, неділя, м.Кривий Ріг, ст.Будівельник.

ФК “Кривий Ріг” : Антоненко О., Бовтуненко П., Слищенко В., Шейка В., Михалевський С.(к), Мороз Є., Божко Д., Штурко Ю. (Аль-Азумі М.), Стретович Т. (Бовтуненко С.), Нікулін Р. (Ісаков О.), Бабенко В. (Белей М.) 

Не встиг ще диктор оголосити склади команд на стадіоні, а господарі вже забили! Невідпорний у всіх сенсах удар Руслана Нікуліна з-за меж карного майданчику виявився для воротаря гостей таким же неочікуванним. Усі подумки згадали фінал ЛЧ та гол Бейла Каріусу — ну дуже схоже-)

І з таким же гарним настроєм гра пішла у криворожців і надалі. Створювали моменти один за одним Штурко, Нікулін, Белей. І другой гол не забарився. Все той же Русік Нікулін пройшов лівим флангом і видав такий пас на дальню штангу, що Сергій Михалевський ну просто не міг не забити. 2-0 ! І настрій на трибунах (за офіційними даними суддів 500 глядачів) переростає в святковий. Футболісти Колоса дещо оговталися, провели декілька атак та забити у першому таймі так і не змогли. А другий тайм розпочався вже неочікуванно дляя господарів: невдало розіграний кутовий, криворіжці заволоділи м’ячем і миттєво його втратили. Подача у карний маданчик, де самісінький нападник одним дотиком забиває шкіряного у ближній кут. Гості явно пожвавішали, а господарі, навпаки, трохи знітились. Мінімальна перевага хитка і в діях наших футболістів відчувався тиск за результат. Другий тайм пройшов у намаганнях гостей зрівняти рахунок та контратаках господарів. Рахунок так і не змінився 2-1 ! 

kryvbas.com.ua

Залишити відповідь