Чемпіон Першої ліги «Інтер»додав до «золотих» медалей першості «Кубок Ліги»

Чемпіон Першої ліги «Інтер»додав до «золотих» медалей першості «Кубок Ліги»

Перша ліга_І - Інтер7 лютого 2016 року в спортивній залі Каховського КЗ «ДЮСШ» відбувся міський турнір з футзалу «Кубо Ліги», присвячений 25-й річниці незалежності України. В змаганнях, організованих відділом у справах молоді та спорту, відділом освіти міської ради та КЗ «ДЮСШ» взяли участь чотири кращі команди за підсумками першості м. Каховки з футзалу серед команд Першої ліги: «Інтер» (Каховка), «Сіріус» (Каховка), «Темп» (Каховка) та «Цунамі» (Каховка).

Команди-учасники розіграли «Кубок Ліги» за кубковою системою. У першому півфіналі «Інтер» переміг з рахунком 6:2 команду «Темп». У другому півфіналі між командами «Сіріус» та «Цунамі» боротьба була більш гостра і основний час матчу закінчився внічию – 3:3. Серію післяматчевих пенальті краще виконали футболісти команди «Сіріус» – 4:3.перша ліга_ІІ - Сіріус У грі за третє місце між командами «Темп» та «Цунамі» основний час також не виявив переможця – 3:3. І знову серія 6-метрових ударів. На цей раз вдача у «футбольній лотереї» посміхнулась футболістам «Цунамі» – 7:6.

Перша ліга_ІІІ - ТемпФінальний матч не приніс несподіванок. Чемпіон Першої ліги «Інтер» впевнено розібрався з другою командою Першої ліги «Сиріусом» – 7:3 та додав до «золотих» медалей першості «Кубок Ліги» серед команд Першої ліги.

Після закінчення турніру відбулась церемонія нагородження команд-призерів за підсумками Чемпіонату міста 2015/2016 серед команд Першої ліги та «Кубку Ліги». Від імені організаторів учасників змагань привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков та нагородив почесними кубками, медалями, грамотами та призами команди-призери та кращих гравців.

Залишити відповідь