БІЛОЗЕРСЬКА ФУТБОЛЬНА ЛІГА 18 ТУР

ЛІДЕРИ Синхронно ПЕРЕМОГЛИ

Без несподіванок закінчився 18 тур БФЛ. Черговий тур було розпочато у суботу в Микільському, де “Темп”, поступився дніпровцям – 2:8. Лідер чемпіонату з натугою, програючи походу зустрічі вирвав перемогу на останніх хвилинах у Киселівці – 2:1. З таким самим рахунком розійшлися Велетенський “Дніпро” та “Іскра”, а “Динамо” перемогло інше “Дніпро” – 6:0. У битві середняків “Цареводар” – “Комета”, сильнішими виявилися господарі – 2:0. Ну і нарешті без виграшну чотири матчеву серію перервав “Колос”, здолавши вдома “Атлантику” – 4:2.

У наступному 19 турі 15 вересня , зустрінуться: “Динамо”- “Комета”, “Атлантика” – “Цареводар”, “Колос” – “Промінь”, “Бригантина” – “Дніпро В”, “Іскра” – “Гроно”, “Дніпро Т” – “Темп”. Початок матчів, о 17-00.