Арбітри з Херсона отримали призначення на матчі 11-го туру у Vbet Лізі-2023/2024.

Арбітри з Херсона отримали призначення на матчі 11-го туру у Vbet Лізі-2023/2024.

Перед призначеннями, хочемо зробити короткий відступ про те, що 10 жовтня на НТК ім. В. Баннікова відбулося тестування з фізичної підготовки для арбітрів Української асоціації футболу (УАФ). Участь у тестуванні взяли представники УПЛ та усіх професіональних футбольних ліг. За результатами тестування арбітри продемонстрували високий рівень фізичної підготовки та успішно пройшли випробування.

Серед арбітрів, які взяли участь у цьому тестуванні, були присутні наші земляки з міста Херсон та області, а саме: Арбітр Прем’єр-ліги – Ігор Пасхал, Асистенти Прем’єр-ліги – Максим Чертоляс та Станіслав Марулін, Асистент арбітра VAR – Володимир Володин а також асистенти арбітра Першої ліги ПФЛ Заур Курбанов та Ірина Петрова.

Крім тестування фізичної підготовки, у цей день також відбувся важливий семінар-нарада для арбітрів УПЛ. Під час цього заходу голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі разом з головним експертом з арбітражу Ніколою Ріццолі провели аналіз та обговорення різних епізодів з матчів УПЛ та ПФЛ за перші 10 турів сезону 2023/2024. Це включало в себе обговорення ситуацій, пов’язаних з грою рукою, серйозними ігровими порушеннями, втратами гольових можливостей та іншими аспектами арбітражу.

Зауважимо, що після цих підготовчих заходів Станіслав Марулін вже успішно провів матч 12 туру Першої ліги між командами СК Полтава та ФК Маріуполь.


Також Комітети Української асоціації футболу нещодавно призначили офіційних осіб на матчі 11-го туру Vbet Ліги-2023/2024.

У п’ятницю, 20-го жовтня о 17:00, матчем  «Оболонь» – «Зоря»  буде відкрито 11 тур Української Прем’єр-ліги

“Оболонь” на даний знаходиться на підйомі. З трьох останніх матчів вони здобули перемогу у всіх трьох, не пропустивши жодного голу.

З іншого боку, “Зоря” свіжа від своєї перемоги з мінімальним рахунком у Кубку України. Перед тим була аналогічна перемога над “Брейдабліком” у Лізі конференцій.  Проте в чемпіонаті України вони не грали майже місяць, останній матч відбувся 30-го вересня.

Обидві команди зараз борються за місця в турнірній таблиці, “Оболоннь” зараз на 10-му місці і 12 очками, в той час як “Зоря” має 6 очок. Навіть у випадку перемоги, “Зоря” не здатна догнати свого суперника, але луганці мають ще два матчі у запасі. Тож очікується, що цей матч буде напруженим і цікавим

На матчі буде працювати бригада арбітрів у такому складі:

Головний арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)
Асистенти арбітра – Денис Марченко (Чернігів), Руслан Єрмоленко (Чернігів)
4-й арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу – Олександр Войтюк (Запоріжжя)
Арбітр ВАА – Дмитро Панчишин (Харків)


21 жовтня 2023 року о 15:00 , Чорноморець, який в даний момент займає 5-е місце в турнірній таблиці, зіткнеться з аутсайдером – ФК Минай.

Зазначимо, що Чорноморець може похвалитися впевненою домашньою серією в УПЛ, де вони протримались без поразок впродовж 4 ігор – з трьома перемогами та однією нічиєю. В той час як ФК Минай поки не знає смаку перемоги у поточному чемпіонаті, де вони зіграли 4 нічиї та зазнали 6 поразок.

Останню зустріч Чорноморця в рамках Прем’єр-ліги 2023/2024 відзначено перемогою над командою Кривбас 8 жовтня 2023 року.

ФК Минай в останньому матчі чемпіонату Прем’єр-ліги 2023/2024 зіграв у нічию проти Руху 8 жовтня 2023 року.

На матчі працюватиме бригада арбітрів:

Головний арбітр – Володимир Новохатній (Черкаси), Асистенти – Станіслав Марулін (Нова Каховка) та Денис Романов (Дніпро), Четвертий арбітр – Денис Резніков (Кам’янське). Делегат УАФ – Іван Гецко (Одеса), Спостерігач арбітражу УАФ – Сергій Лисенчук (Київська область). Арбітр ВАА (Відеоасистент арбітра) – Андрій Коваленко (Полтава), Асистент ВАА – Семен Шлончак (Черкаси), Спостерігач ВАА – Юрій Можаровський (Львів).

Залишити відповідь