Анна Пантак: Для мене велика честь бути запрошеною на турнір «Херсонщина і Крим – це Україна».

Анна Пантак: Для мене велика честь бути запрошеною на турнір «Херсонщина і Крим – це Україна».

9 вересня в місті Вроцлав відбувся надзвичайний турнір – “Херсонщина і Крим — це Україна”. Цей захід зібрав навколо себе футбольних ентузіастів та патріотів України. Під час турніру ми мали честь зустріти Анну Пантак, працівницю стадіону “Вікторія” села Чулаківка, яка завжди допомагала в організації різноманітних футбольних матчів та турнірів, підтримуючи Херсонську обласну асоціацію футболу. Стадіон «Вікторія» завжди був  невід’ємною частиною для проведення турніру “Крим – це Україна”.

Анна Пантак була присутня на турнірі і підтримала не тільки команди, але й всіх учасників заходу, та висловила щиру подяку за можливість бути частиною цього заходу:

«09.09.2023 у м. Вроцлав відбувся турнір «Херсонщина і Крим – це Україна». Для мене велика честь бути запрошеною на цей турнір. Я отримала массу емоцій та позитиву не тільки від гри, а ще й від зустрічі зі знайомими з Херсонщини.
Хочу висловити велику подяку Херсонській асоціації футболу України за запрошення та отримані презенти- мʼяч та безкоштовні квитки на матч нашої збірної України.
Чекаємо разом на перемогу і до зустрічі в с. Чулаківка на стадіоні Вікторія де традиційно проходив турнір Крим – це Україна!
З великою подякою Аннетт Пантак»

На фото Анна Пантак разом зі своїм сином

Залишити відповідь