Андрій Павелко: в Херсоні треба відродити «Таврію»

Андрій Павелко: в Херсоні треба відродити «Таврію»

Свою думку щодо базування сімферопольського футбольного клубу в Херсоні голова Федерації футболу України озвучив в ефірі Громадського. За словами Павелка, федерація запросила усю клубну структуру, включно з дитячими школами і тренерами, переїхати до нового міста і тут відновити повноцінне функціонування для участі в чемпіонатах України.

– Ми хочемо, щоб перший чемпіон незалежної України грав у нашому чемпіонаті і мав подібний статус до того, як колись зробили з «Пахтакором» (узбецький футбольний клуб з Ташкента – Авт.). Коли команда зазнала катастрофи, інші клуби вирішили зібрати по кілька гравців для оренди у нову команду і на 3-5 років ця команда не буде вилітати з Прем’р-ліги. Я думаю, що ми всі маємо взяти участь у тому, щоб у Херсоні відродилася сімферопольська «Таврія» до того часу, поки анексований Крим не буде звільнено і ми не зможемо грати там, – зазначив Андрій Павелко.

Він також нагадав, що разом з УЄФА ФФУ планує збудувати в Херсоні нову футбольну арену для «Таврії», аби ця команда розвивалася і могла з часом представляти Україну в єврокубках.

За матеріалами сайта «Рідна Херсонщина»

Залишити відповідь