Андрій Павелко подякував Херсонській обласній федерації футболу за довіру

Андрій Павелко подякував Херсонській обласній федерації футболу за довіру

Новообраний Президент ФФУ Андрій Павелко висловив Херсонській обласній федерації футболу подяку за довіру, яку херсонські делегати продемонстрували 6 березня під час ХVІІ позачергового Конгресу Федерації футболу України.

павелко

«Обіцяю зробити все від мене залежне, щоб виправдати ті сподівання, які Ви та вся футбольна спільнота покладаєте на мене, як новообраного президента ФФУ. Займати цю посаду в такий складний для країни та всього українського футболу час – велика відповідальність та випробовування. Тому найголовніше наше спільне завдання зараз – об’єднатися навколо футболу та разом працювати для його подальшого розвитку», – відзначив у листі Андрій Павелко.

Також Президент ФФУ закликав регіональні федерації футболу до конструктивного діалогу: «Я завжди був і продовжую залишатися відкритим для будь-якого діалогу, готовий зустрічатися, прислухатися та давати поради. Футбол є командною грою, і лише усі разом, об’єднані спільною метою, ми маємо працювати на розбудову та розвиток улюбленої Гри».

77

Залишити відповідь