Андрій Гордєєв відкрив ще один спортивний майданчик в смт. Сиваське Новотроїцький р-н

Андрій Гордєєв відкрив ще один спортивний майданчик в смт. Сиваське Новотроїцький р-н

28 грудня 2017 року об 11 годині Андрій Гордєєв урочисто відкрив ще один спортивний майданчик, цього разу – у смт. Сиваське, Новотроїцького району Херсонської області, на території загальноосвітньої школи №2 “Світанок”.

Будівництво даного спортивного майданчика зі штучним покриттям здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», і фінансувалося за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку та Сиваського селищного бюджету. Багатофункціональний майданчик з поліуретановим покриттям пристосований до різних погодних умов. Розвиток футбольної інфраструктури дозволить дітям досягати нових спортивних вершин та виховати багато нових талановитих спортсменів. Потрібно відзначити, що місцева футбольна команда “Світанок” стала Чемпіоном Першості Херсонської області з футболу 2017 року.

Андрій Гордєєв виступив з привітальними словами, побажав усім міцного здоров’я та нових спортивних успіхів. Він також відзначив, що не дивлячись на зиму, відкриття майданчиків 28 грудня стало традицією – третій рік поспіль відкриття припадає саме на цю дату.

Також на цьому заході були присутні й інші почесні гості: голова Новотроїцької районної державної адміністрації Наталія Салтановська, голова Новотроїцького районної сільради Юрій Коцегубов, сільський голова Сиваської сільської ради Віктор Батрановський, і.о. начальника управління з питань фізичного виховання та спорту Ірина Степанова, директор ТОВ “Світанок” Сергій Максименко, член виконавчого комітету Херсонської обласної федерації футболу Юрій Сердюк, та інші.

Усі присутні подякували за такий чудовий подарунок під ялинку, а почесним гостям теж дісталися символічні подарунки – спортивні статуетки на згадку про цю чудову мить.

Після привітальних слів Андрій Гордєєв разом з дітьми перерізав символічну червону стрічку. Також керівник Херсонської обласної федерації футболу нагородив почесним кубком та медалями команду “Світанок” – Чемпіона Першості Херсонської області 2017 року. Нагороди від ХОФФ отримали кращий бомбардир Віталій Колодій та найкращий півзахисник Андрій Мельник. Юні спортсмени комунального підприємства “Світанок” підрозділу Новотроїцької ДЮСШ отримали від Андрія Гордєєва нові футбольні м’ячі.

Насамкінець почесних гостей запросили зробити перший удар по м’ячу, а спортсмени провели своє перше тренування. А після відкриття майданчику очільника області запросили до екскурсії коридорами школи, огляду спортивної та тренувальної зали.

Як відзначив Андрій Гордєєв, це ще не останній майданчик, який будується цього року. В січні планується відкриття ще декількох майданчиків. Майже добудований майданчик в районному центрі смт. Новотроїцьк. Так само закладена програма по будівництву і в 2018 році.

Футболізація Херсонщини успішно триває!!!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь