Андрій Гордєєв привітав «Інваспорт» з 25-річчям

Андрій Гордєєв привітав «Інваспорт» з 25-річчям

30 листопада Херсонський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» відзначив 25-річчя з дня заснування. З цієї нагоди у Херсонському академічному обласному театрі ляльок відбулися урочистості.

Долучився до привітань і очільник Херсонщини й за суміцтництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв: «Спортсмени – гордість нашої країни Коли ставиш перед собою задачі, а потім опускаються руки, я завжди згадую тих людей, які йдуть вперед і не здаються: наших чемпіонів та докладені ними зусилля для перемоги під час змагань. Ми пишаємося вами!», – звернувся до присутніх Андрій Гордєєв.

Крім того він повідомив гарну новину для спортсменів: «На базі Херсонської спеціалізованої ЗОШ-інтернат дітей з вадами слуху, ми будуємо майданчик для занять спортом. Щиро дякую керівництву центру «Інваспорт» за роботу з особливими спортсменами, чуйність та небайдужість».

Також під час заходу за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області, з нагоди 25-річчя з Дня заснування Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Херсонської обласної ради та Міжнародного дня осіб з інвалідністю почесну грамоту голови обласної державної адміністрації отримали:

  • БАСАЛЮКОВА Лариса Іванівна – лікар-педіатр Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Херсонської обласної ради;
  • ГРИЦАЄНКО Дмитро Вікторович – майстр спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу;
  • ІСТОМІН Микола Миколайович – ветеран спорту осіб з інвалідністю;
  • ТУРКОВ Володимир Володимирович – тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів, заслужений майстр спорту України.
  • МЯГКОВ Сергій Костянтинович майстер спорту, заслужений тренер України з легкої атлетики, тренер-викладач першої категорії з легкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів регіонального центру «Інваспорт».

Наприкінці заходу Андрій Гордєєв вручив Херсонському регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» приємний подарунок – футбольні м’ячі.

Довідково: в регіональному центрі всіма формами фізичної культури і спорту охоплено більше 600 осіб. У 46 спортивних групах і секціях займаються 328 дітей і дорослих інвалідів з 16 видів спорту. З якими працюють 29 тренерів-викладачів, серед них – 5 заслужені тренери України.

При регіональному центрі з 2000 року діє дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів, де у 23 спортивних групах з 6 видів спорту займаються 159 дітей-інвалідів з вадами слуху, зору, опорно-рухового апарату, розумово і фізичного розвитку.

Варто зазначити, що кожного року у складі національних збірних команд України з видів спорту виступають 30-35 спортсменів. Високе звання «Заслужений майстер спорту України», «Майстер спорту України міжнародного класу», «Майстер спорту України» отримали 45 спортсменів. За високі спортивні досягнення 12 інваспортовців нагороджені державними нагородами, троє – двічі. За 25 років у складі збірних національних команд України з різних видів спорту на Дефлімпійських, Паралімпійських іграх, в чемпіонатах світу, Європи брали участь 39 херсонців, які вибороли 130 нагород різного ґатунку.

khoda.gov.ua

 

Залишити відповідь