Аматорський футбольний клуб «ХЛІБОРОБ» Нижні Торгаї представлятиме Херсонщину в чемпіонаті України серед аматорів

Аматорський футбольний клуб «ХЛІБОРОБ» Нижні Торгаї представлятиме Херсонщину в чемпіонаті України серед аматорів

Аматорський футбольний клуб «ХЛІБОРОБ» Нижні Торгаї, який претендував на потрапляння в Чемпіонат України серед аматорів, але не отримав рекомендацію Херсонської обласної асоціації футболу, написав офіційного листа на ім’я виконавчого директора ХОАФ Олексія Кручера.

«Херсонська обласна асоціація футболу поважає всіх хто вкладає свої кошти у розвиток футболу, тому після зустрічі й конструктивного діалогу з керівником футбольного клубу «ХЛІБОРОБ» Нижні Торгаї Генічеського району Херсонської області аграрієм Олександром Д’яченко, ми все-таки дали рекомендацію даному клубу на участь в чемпіонаті України під егідою Асоціації аматорського футболу України.

У свою чергу ми зобов’язали ФК «Хлібороб» дотримуватися регламентних та дисциплінарні норм ХОАФ, ААФУ, УАФ. Також ми зобов’язали клуб приймати домашні матчі на стадіоні в Нижніх Торгаях та привести його в належний регламентним нормам стан.

У свою чергу ХОАФ звернулася до ААФУ з клопотанням, щоб «Хлібороб» перший тур Чемпіонату України пропустив, в другому турі грав на виїзді і тільки в третьому турі прийняв суперника на своєму підготовленому стадіоні в Нижніх Торгаях. Сподіваємося на вдалий виступ «Хлібороба» на всеукраїнському рівні та гідну презентацію Херсонщини!», – розповів виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер

Залишити відповідь