ААФУ: три розгроми й інтрига для Таврії та Малинська

ААФУ: три розгроми й інтрига для Таврії та Малинська

Таврія (Новотроїцьке) – ФК Малинськ 1:1
Голи: Комягін, 73 — Онищук, 66

Таврія: Коваленко, Золотухін (Комягін, 23), Яковенко, Афендулов, Шешеня, Окатий, Тяпко (Соболь, 59), Ковальов (Гарібян, 76), Логвиненко, Пуляєв, Дудченко (Солтан, 61).Запасні: Маник, Шпеко, Піркавець. Головний тренер: Олександр Клишня.

Малинськ: Грицаль, Луцюк, Воробей (Кашуба, 79), Портянко, Лойко, Савицький, Проневич, Брикса (Гайдучик, 63), Єременко (Яструб, 63), Онищук (Штандер, 69), Дацюк.Запасні: Фокін, Мичко, Гергелюк. Головний тренер: Богдан Самардак.

Попередження: Тяпко, 58, Єременко, 60, Яструб, 65, Проневич, 82, Штандер, 85

18:00, 08.06.2019. Новотроїцьке. Стадіон «Старт» ім.О.І.Пуляєва. 200 глядачів, поле 3, +26С

Суддя: Пономаренко Максим (Одеса)

Матч двох команд, які раніше не перетиналися й придивлялися одне до одного вже по ходу гри, виявився дуже непростим. Уже в першому таймі було створено кілька гострих моментів – причому, біля обох воріт. Удар Савицького, який опинився на ударній позиції з правого краю, парирував кіпер Таврії Коваленко, а в відповідь Тяпко загрожував воротам Грицаля. Вже в середині першого тайму господарям довелося робити вимушену заміну через травму Золотухіна (його замінив атакувальний хав Комягін, а на правий фланг захисту опустився Логвиненко).

Після перерви гострота перейшла в конкретику. В пересічному епізоді не порозумілися між собою захисники Таврії, той не дограв, той не добіг, і швидкісний Анатолій Онищук вирвався на воротаря й відкрив рахунок – 0:1. Надважливий епізод, враховуючи стратегію «виїзного голу».

Втім, не пройшло й десяти хвилин, як досвідчені новотроїчани відігралися. Солтан продерся через бровку, обіграв суперників і виклав м’яча Комягіну, тож Юрій врятував нічию для таврійців – 1:1. Треба сказати, що обидва голкіпери ще по кілька разів виручали свої команди. Моменти були у Пуляєва (чистий вихід один на один), Ковальова, Штандера, Дацюка. Але гра завершилася футбольним компромісом, і от якраз у цій парі інтрига максимальна.

Герой матчу – Юрій Комягін (Таврія)

Вийшов на поле вимушено, по травмі товариша, але став однією з головних дієвих осіб. Врятував Таврію від поразки, подарувавши їй надію на загальний успіх. Від уміння Комягіна розганяти та організовувати атаки все буде залежати й на Рівненщині – тим більше, є травми, а форвард-діджей Кирик повинен якраз повернутися після закордонних гастролей.

sportarena.com

Залишити відповідь