8 грудня 2017 р. відкрито футбольний майданчик у селі Чорнобаївка!

8 грудня 2017 р. відкрито футбольний майданчик у селі Чорнобаївка!

Футболізація Херсонщини успішно триває !!!

Андрій Гордєєв успішно продовжує проект “Футболізація Херсонщини”. Цього разу черга дійшла до с. Чорнобаївка Білозерського району. 8 грудня очільник області разом зі своїми заступниками Дмитром Бутрієм та Андрієм Балонєм відкрили майданчик на території стадіону “Колос”, а в якості презенту діти отримали поруч з майданчиком площадку для пляжного волейболу. Варто відзначити, що розвиток футбольної інфраструктури дозволить залучити до занять як найбільше дітей з району та виховувати нові футбольні таланти, які продовжуватимуть займатися спортом в більш комфортних умовах. Слід відмітити, що у 2017 році місцева команда “Колос” зайняла 4-е місце в Чемпіонаті Херсонській області серед аматорів з футболу, а вихованець місцевої спортивної школи Максим Мазур був признаний найкращим гравцем шкільної футзальної ліги України!

Також керівник Херсонської обласної Федерації футболу вручив футбольні м’ячі місцевим юним футболістам і футболісткам. Почесні гості заходу перерізали стрічку і провели символічний перший удар по м’ячу, а з нагоди відкриття майданчику, у рамках проекту ФФУ “Відкриті уроки футболу” – юні спортсмени та спортсменки провели своє перше тренування.

Протягом 2017 року Херсонської області за рахунок співфінансування з державного і місцевих бюджетів здійснені роботи по будівництву 13 спортивних майданчиків зі штучним покриттям. У цьому році також планується відкриття майданчиків у Білозерському, Бериславському, Голопристанському, Скадовському, Новотроїцькому районах та місті Каховці. Така ж кількість планується побудувати і в 2018 році.

Більше фото на нашій сторінці в фейсбук

Залишити відповідь